لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۴:۰۴

وقتی مجری تلویزیون خبر مرگ شوهرش را موقع پخش خبر فهمید


خانم «سوپریت کار» که ۹ سال سابقه کار خبری دارد، اجازه نداد احساسات شخصی اش در هنگام اجرای خبر، بر او غلبه کند.
خانم «سوپریت کار» که ۹ سال سابقه کار خبری دارد، اجازه نداد احساسات شخصی اش در هنگام اجرای خبر، بر او غلبه کند.

رسانه ها و مردم در هند از خویشتن داری یک مجری خبری متعجب شده اند که در هنگام اجرای برنامه زنده خبری، متوجه مرگ شوهرش شد، اما جلوی خود را گرفت و کسی تغییر حال او را متوجه نشد.

خانم «سوپریت کار» در حال خواندن خلاصه خبر صبح در شبکه «آی بی سی ۲۴» هند در ایالت چتیسگر بود که وقتی در حال صحبت زنده با یکی از گزارشگران تلویزیون درباره یک تصادف کشنده بود، فهمید که شوهرش کشته شده است.

گزارشگر بطور زنده در برنامه از جزئیات یک تصادف گفت که سه کشته داشته است. با وجود اینکه این گزارشگر از سه قربانی نامی نبرد، خانم «سوپریت کار» از جزئیات داده شده فهمید که شوهرش در بین آنها است.

راویکانت میتال، سر دبیر «آی بی سی ۲۴» روز یکشنبه از خویشتنداری خانم «سوپریت کار» به تحسین گفت: «برای یک لحظه صدایش لرزید، ولی خودش را کنترل کرد و تا ۱۰ دقیقه به خواندن خلاصه خبر ادامه داد.»

میتال گفت وقتی که اخبار تمام شد، «سوپریت کار» از استودیو بیرون آمد و بغضش ترکید. سپس با گزارشگری که خبر تصادف را داد تماس گرفت تا قبل از اینکه به بقیه اعضای خانواده اش خبر دهد، اطلاعات و جزئیات بیشتری دریافت کند.

خانم «سوپریت کار» و شوهرش «کاوید» تنها کمی بیش از یک سال بود که با هم ازدواج کرده بودند.

آقای میتال گفت خانم «سوپریت کار» ۹ سال پیش، از زمان آغاز شبکه «آی بی سی ۲۴» با آنها شروع به کار کرده و یکی از مجریان محبوب است. پس از این واقعه خیلی ها در شبکه های اجتماعی از رفتار حرفه ای و آرام این مجری متعجب شدند و کار حرفه ای او را ستایش کردند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG