لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۵۷

انتشار آنونس فصل دوم سریال «هجوم»؛ گلشیفته فراهانی به جنگ فضایی‌ها می‌رود


گلشیفته فراهانی- آرشیو
گلشیفته فراهانی- آرشیو

آنونس فصل دوم سریال «هجوم» ساخته شبکه اینترنتی «اپل‌ تی‌وی» منتشر شد. این مجموعه تخیلی از محصولات موفق شرکت اپل است که در فصل نخست با استقبال زیادی از سوی تماشاگران مواجه شد.

در فصل نخست، هجوم فضایی‌ها به زمین آغاز شد و این مهاجمین با کشتار بی‌رحمانه زمینی‌ها به ویرانی گسترده کره زمین پرداختند.

سیمون کینبرگ و دیوید وِیل، آفرینندگان این سریال هستند و اشغال کره زمینی توسط فضایی‌ها را از دیدگاه مردم قاره‌های مختلف به تصویر می‌کشند.

با توجه به چهارچوب داستان، تعدادی از هنرمندان سرشناس بین‌المللی در هجوم بازی می کنند. گلشیفته فراهانی نقش انیشا ملک، از شخصیت‌های اصلی را بازی می‌کند.

شیولی کوتسونا، شامیر اندرسون، ایندیا براون، بیلی بارت، آزی رابرتسون، پدی هالند، و تارا مویدی از جمله بازیگران فصل دوم هستند.

در فصل دوم شاهد نبرد انسان‌ها با فرازمینی‌ها خواهیم بود و بازماندگان با فراگیری مهارت‌های لازم و استفاده از تاکتیک‌های بهتر به جنگ اشغالگران می‌روند تا کره زمین را پس بگیرند.

بر خلاف فصل نخست که ضرباهنگ نسبتا آرامی داشت، فصل دوم که با بودجه بیشتری نیز ساخته شده است، یک اثر حادثه‌ای هیجان‌انگیز خواهد بود. صحنه‌های این فصل در استودیوی مجهزی در لندن و نقاط مختلفی در آفریقای جنوبی فیلمبرداری شده است.

هجوم، نخستین سریالی است که گلشیفته فراهانی هنرمند سرشناس ایرانی در آن بازی کرد. او در آن هنگام به نیویورک تایمز گفت که خود را یکی از «دایناسورهای وفادار» به فیلم و سینما می‌دانست و به همین دلیل بازی در سریال‌ها را نمی‌پذیرفت چون می‌خواست سینما را زنده نگاه دارد.

با این حال او با شک و تردید به این مجموعه ملحق شد و به عقیده سیمون کینبرگ، هنرنمایی «درخشانی» داشت.

گلشیفته فراهانی - آرشیو
گلشیفته فراهانی - آرشیو

سیمون کینبرگ به نیویورک تایمز می‌گوید: «این سریال درباره تهاجم بیگانگان به زمین است، اما در اصل درباره ظرافت، آسیب‌پذیری، و انسانیت شخصیت‌ها است. و این چیزهایی است که گلشیفته فراهانی می‌داند چطور بازی کند، و مهم نیست که کجا بازی می‌کند.»

سریال هجوم در شرایطی پخش می‌شود که در هفته‌های اخیر بحث‌‌های پیرامون احتمال وجود موجودات فرازمینی بسیار داغ شده و حتی این موضوع در کنگره آمریکا مورد بررسی قرار گرفته است؛ خبر خوشی برای اپل که در کارزارهای تبلیغاتی خود به خوبی از این موج بهره می‌برد.

پخش فصل دوم سریال از چهارشنبه ۲۳ اوت در «اپل تی‌وی پلاس» آغاز می‌شود و بصورت هفتگی تا ۲۵ اکتبر ادامه خواهد داشت.

این مطلب با استفاده از تارنمای شرکت اپل، و گزارش‌های کولیدر، نیویورک تایمز تنظیم شده است.

XS
SM
MD
LG