لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۳۸

حضور سرزده دونالد ترامپ در یک عروسی در نیوجرسی


دونالد ترامپ و عروس و داماد عکس یادگاری گرفتند.
دونالد ترامپ و عروس و داماد عکس یادگاری گرفتند.

شب عروسی «کریستن پیاتکوسکی» و «تاکر گلدهیل» به لحظه های پایانی خود نزدیک می شد که مهمان ناخوانده ای از در رسید. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا وارد کلوپ گلف ترامپ، جایی که مراسم عروسی در آنجا برپا بود شد و عروس و داماد را غافلگیر کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در جمع عروس و داماد و مهمانانش حاضر شد و با آنها عکس گرفت.

آقای ترامپ که قرار بود آخر هفته خود را در این کلوپ در نیوجرسی بگذارند ناگهان تصمیم گرفت سری هم به مراسم عروسی که در سالن کلوپ برپا بود، بزند.

پیش از ورودش، مأموران امنیتی داخل سالن رفتند تا مانع ازدحام مهمانان اطراف رئیس جمهور شوند.

زمانی که آقای ترامپ وارد سالن شد، نام عروس و داماد را پرسید و با آنها عکس گرفت.

او همچنین تعدادی کلاه را که بر روی آن شعار انتخاباتی اش «آمریکا را دوباره عالی کنیم» نوشته شده بود، امضاء کرد و به مهمانان هدیه داد.

این نخستین باری نیست که دونالد ترامپ سرزده به یک مجلس عروسی می رود. در ماه فوریه امسال، همراه با نخست وزیر ژاپن شینزو آبه در یک مراسم عروسی در «مارالاگو» فلوریدا، جایی که معمولا آقای ترامپ آخر هفته را در آن می گذراند، شرکت کرد.

بنا به گزارشها، کلوپ گلف ترامپ در نیوجرسی قبلا در کاتالوگ های خود می نوشت «اگر دونالد ترامپ در شب عروسی شما در اینجا باشد به احتمال زیاد به مجلس تان سر می زند، با شما عکس می گیرد و برایتان آرزوی خوشبختی می کند ولی خواهش می کنیم به حریم خصوصی و وقت او احترام بگذارید.»

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG