لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۸:۱۵

نمایش جدیدترین مدهای عروسی ۲۰۱۷ در لندن


در نمایش ملی عروسی لندن، جدیدترین مد های عروسی ۲۰۱۷ به نمایش در آمدند.

این رویداد پیش از شروع فصل ازدواج، آنچه امسال مد شده است را در دسترس کسانی که می خواهند به زودی ازدواج کنند گذاشت؛ از لباسهای عروسی گرفته تا کیک، و آرایش.

پاپی دوور طراح لباسهای عروس چلسی، جدیدترین کلکسیون اش را در این رویداد ارائه داد. تخصص او در سنگدوزی، گلدوزی، و در کل هر نوع سوزن دوزی است. لباسهای او ظریف و زنانه و خیلی رمانتیک هستند.

او گفت مد امسال طرح های رمانتیک و همانند لباسهای داستانهای افسانه ای است.

نمایش لباس عروس سال ۲۰۱۷ در لندن

این طراح افزود: «رویاهای شب های تابستان یکی از مدها است. او می گوید طرح هایش فانتزی در عین حال مدرن و پیچیده هستند. «در نتیجه خیلی مثل لباسهای شخصیت های دیسنی نیستند بلکه بیشتر مثل پرنسس های جنگل هستند که کسی جرأت ندارد به آنها دست بزند.»

و یک پرنسس جنگلی چه نوع کیکی را در عروسی اش خواهد داشت، شاید یک کیک جنگلی.

کیک شبیه تنه درخت همساز با تم جنگل و طبیعت ۲۰۱۷
کیک شبیه تنه درخت همساز با تم جنگل و طبیعت ۲۰۱۷

یکی از کیک ها در این نمایشگاه شبیه تنه درخت بود، ولی قابل خوردن و ظاهراً خوشمزه که کاری از کریستینا پین، قناد ایتالیایی بود.

او از کار وکالت دست کشید تا به یکی از علاقه هایش که کیک پزی است بپردازد و اکنون کیک های رمانتیک و افسانه ای که از داستانهای خیالی جنگل ها الهام گرفته شده اند، می پزد.

پین گفت: «به نظر من مد سال ۲۰۱۷ بازگشت به طبیعت است. تم جنگل و طبیعت، چون مردم دوست دارند از زندگی شلوغ و پر جنجال فرار کنند. به خصوص در روز عروسی شان که روز مخصوصی است.»

نمایش ملی عروسی به خانم هایی که قرار است ازدواج کنند، حتی به مادران عروس و داماد فرصت این را داد تا آرایش های مختلف را پیش از روز عروسی در این رویداد امتحان کنند. در این رویداد آرایشگرهای معروف و سرشناس آنها راهنمایی کرده و با فوت و فن آرایش برای روز عروسی شان آشنا و آماده کردند.

در کل همه دست اندرکاران مد و برگزاری عروسی، مد سال ۲۰۱۷ را رمانتیک، نزدیک به طبیعت، یا به اصطلاح مدل بوهیمین یا هیپی مانند کرده اند؛ با لباسهای راحت، آرایش و موهای طبیعی، و گلها و تزئیناتی که به طبیعت نزدیک باشند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG