لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۰:۵۷

روز گند زن تگزاسی؛ گیر کردن دست در توالت


زن قربانی که خود دستیار پزشک است، زمانی که امدادگران رسیدند، خجالت زده شد.
زن قربانی که خود دستیار پزشک است، زمانی که امدادگران رسیدند، خجالت زده شد.

حتما روز خجالت آوری بود. یک زن تگزاسی چند روز پیش دستش در سوراخ توالت گیر کرد، و بد تر از همه ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی پست شد.

به نقل از هافینگتون پست، «گریسی هندرسون» که به تازگی به خانه جدیدی اسباب کشی کرده ادعا می کند که جابجایی سختی داشت. او گفت: «لوله آب داخل دیوار ترکید، اتومبیلم جلوی در خانه در گل گیر کرد، و ماشین چمن زنی که تازه خریده بودم ناگهان از کار افتاد.»

بعد سوراخ توالت گرفت! و چون خانم هندرسون لوله باز کن نداشت، فکر کرد اگر دستش را داخل سوراخ توالت کند می تواند گرفتگی را باز کند، ولی سوراخ باز نشد و خودش گرفتار شد.

بنابه گزارش شبکه تلویزیونی محلی، امدادگرایان اورژانس برای نجات او هجوم بردند و خانم هندرسون که از قضا دستیار پزشک است، از خجالت آب شده بود چون می دانست که این کار برای امدادگران کاری مسخره به نظر خواهد آمد.

امدادگرایان اورژانس برای بیرون آوردن دست او مجبور شدند که کل کاسه توالت را در آورده و بیرون ببرند، در حالیکه خانم هندرسون که هنوز دستش در آن گیر کرده بود آنها را دنبال می کرد. بعد با شکستن سرامیک توالت، امدادگران دست او را آزاد کردند.

ظاهراً بند ساعت خانم هندرسون در لوله گیر کرده بود و مانع بیرون آمدن دستش شده بود.

خانم هندرسون مجبور شد که یک توالت جدید بخرد. ولی حد اقل یک لوله باز کن نوی مجانی از از برنامه خبری «اینساید ادیشن» دریافت کرد تا دیگر چنین وضعی برایش پیش نیاید.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG