لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۲۰:۳۵

زن مدعی «گرفتن انتقام قاسم سلیمانی» تحت ارزیابی سلامت روان قرار می‌گیرد


عکسی از متهم پرونده (عکس توسط اداره پلیس شهرستان هندرسون ارائه شده است)
عکسی از متهم پرونده (عکس توسط اداره پلیس شهرستان هندرسون ارائه شده است)

زنی که به دلیل حمله با چاقو به یک مرد آمریکایی هنگام رابطه جنسی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است، قبل از مواجهه با اتهام جنایی مورد ارزیابی سلامت روان قرار می‌گیرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، نیکا نیکوبین ۲۱ ساله قرار است روز ۲۶ فروردین، مقابل قاضی دادگاهی در ایالت نوادا تفهیم اتهام شود و اعلام کند که آیا اتهام وارده علیه خود، شامل حمله با سلاح مرگبار با هدف قتل را می‌پذیرد؟

بنا بر گزارش پلیس شهر هندرسون، نیکوبین و این مرد در یک وبسایت دوستیابی با هم آشنا شدند و سپس توافق کردند که روز ۱۴ اسفند با هم در هتلی ملاقات کنند.

به گفته پلیس، زمانی که آنها در اتاقی در این هتل بودند، نیکوبین چشمان مرد را با یک چشم‌بند بست و آنها رابطه جنسی برقرار کردند. نیکوبین در همین حین چراغ‌ها را خاموش کرد و دقایقی بعد، مرد در گردنش احساس درد کرد.

در گزارش پلیس آمده است، این زن ظاهرا حمله با چاقو به مرد حین برقراری رابطه جنسی را با هدف انتقام‌گیری از کشته شدن قاسم سلیمانی توسط ایالات متحده، انجام داده است.

قاسم سلیمانی، فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دیماه ۱۳۹۸ در حمله پهپادی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد.

XS
SM
MD
LG