لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۱:۳۳

حمله به شریک جنسی‌ با چاقو؛ زن مهاجم مدعی «گرفتن انتقام قاسم سلیمانی» شد


قاسم سلیمانی در کنار آیت الله خامنه‌ای
قاسم سلیمانی در کنار آیت الله خامنه‌ای

پلیس ایالت نوادا در آمریکا می‌گوید یک زن به انتقام کشته‌شدن قاسم سلیمانی شریک جنسی خود را با چاقو زخمی کرد.

این زن که از او با نام «نیکا نیکوبین» ۲۱ ساله یاد شده، به تلاش برای «قتل با استفاده از سلاح مرگبار» و نیز «سرقت» متهم شده است.

بنا بر گزارش پلیس شهر هندرسون، نیکوبین و این مرد در یک وب‌سایت دوستیابی با هم آشنا شدند و سپس توافق کردند که روز ۱۴ اسفند با هم در هتلی ملاقات کنند.

پلیس گفت، زمانی که آنها در اتاقی در این هتل بودند، نیکوبین چشمان مرد را با یک چشم‌بند بست و آنها رابطه جنسی برقرار کردند. نیکوبین در همین حین چراغ‌ها را خاموش کرد و دقایقی بعد، مرد «دردی را روی گردن خود احساس کرد.»

در گزارش پلیس آمده است، این زن ظاهرا حمله با چاقو به مرد حین برقراری رابطه جنسی را با هدف انتقام‌گیری از کشته شدن قاسم سلیمانی توسط ایالات متحده، انجام داده است.

قاسم سلیمانی، فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دی‌‌ماه ۱۳۹۸ در حمله پهپادی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد.

پلیس می‌گوید، مرد که بر اثر ضربه چاقوی نیکوبین زخمی شده بود، او را هل داد و از اتاق هتل فرار کرد تا با شماره فوریت‌های پلیس ۹۱۱ تماس بگیرد.

پلیس گفت که نیکوبین نیز از اتاق بیرون دوید و به یک کارمند هتل گفت که «همین الان» یک مرد را با چاقو زده است.

به گفته پلیس، نیکوبین هنگام صحبت با بازپرس گفت که شنیدن آهنگی با عنوان «قبر کن» به او انگیزه‌ای داد تا «انتقام بگیرد» و او قصد انتقام‌گیری داشته است.

بنا بر گزارش‌ها وضعیت فعلی آن مرد مشخص نیست.

به گزارش روزنامه «لاس وگاس ریویو ژورنال» نیکوبین قرار است روز دوم فروردین برای جلسه مقدماتی در دادگاه حاضر شود. هنوز مشخص نیست که او وکیل دارد یا خیر.

[منبع: آسوشیتدپرس]

XS
SM
MD
LG