لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۳۷

سارا هاکبی سخنگوی جدید کاخ سفید شد


به دنبال استعفای شان اسپايسر، نخستين سخنگوی کاخ سفيد در دولت پرزیدنت ترامپ، کاخ سفید سارا هاکبی سندرز را به عنوان سخنگوی جدید کاخ سفید معرفی کرد.

همزمان، آنتونی اسکاراموچی، از چهره های مطرح وال استريت نیز به عنوان مدير ارتباطات کاخ سفيد منصوب شده است.

استعفای شان اسپايسر از مقام سخنگويی دولت آقای ترامپ مقارن با ورود آنتونی اسکاراموچی، سرمايه‌دار نيويورکی، به عنوان مدير جديد ارتباطات کاخ سفيد است که گويا روابط تنش آلودی با اسپايسر داشته، گر چه اين استعفا با توجه به روند جلسات مطبوعاتی اخير کاخ سفيد چندان هم دور از انتظار نبود.

اسپايسر در هفته های اخير کمتر در چشم رسانه ها ظاهر می شد و بيشتر نشست های خبری با حضور سارا هاکبی سندرز، معاون او برگزار می شد.

اسپايسر به دليل اظهارنظرهای جنجال‌برانگيز و شيوه پاسخگويی به خبرنگاران از همان ابتدای کار به یکی از شخصيت های محوری برنامه های کمدی تلويزيونی آمريکا، بويژه برنامه پر طرفدار ستردی نايت لايو تبدیل شده بود.

سارا هاکبی سندرز، سخنگوی جدید کاخ سفید شد

آنتونی اسکاراموچی در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه سارا هاکبی سندرز، سياستمدار و دختر جمهوريخواه معروف مايک هاکبی، رقيب آقای ترامپ در مبارزات انتخابات رياست جمهوری را به عنوان سخنگوی جديد کاخ سفيد معرفی کرد.

خانم هاکبی فعاليت های سياسی خود را از سال ۲۰۰۲ با کمک به پدرش در جريان مبارزات انتخابات فرمانداری ايالت آرکانزاس آغاز کرد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG