لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۷:۱۰

پرزیدنت ترامپ در پیام هفتگی خود از نیروهای نظامی آمریکا و مجریان قانون قدردانی کرد


دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا طی پیام هفتگی خود خطاب به شهروندان آمریکا از نیروهای نظامی ومجریان قانون به خاطر خدمت به آمریکا قدردانی کرد.

پرزیدنت ترامپ پیام هفتگی رادیو تلویزیونی و اینترنتی این هفته خود خطاب به مردم آمریکا را به تجلیل از نظامیان و مأموران مجری قانون در این کشور اختصاص داد و از آنان به عنوان قهرمانانی نام برد که زندگانی خود را وقف پروردگار، خانواده، و میهنشان کرده اند.

تجلیل از ماموران قانون در پیام هفتگی پرزیدنت ترامپ

آقای ترامپ در پیام هفتگی روز جمعه ششم مرداد ماه گفت «تمامی قهرمانان آمریکایی، چه در حال گَشت زنی در اقیانوس، محافظت از ساختمان کنگره، حفظ و حراست خیابانها، یا خدمت از راههای بسیار دیگر، در یک امر شریک هستند و آن ایمان و اعتقاد به آمریکا است.»

پرزیدنت ترامپ ضمن اشاره به وظیفه شناسی پلیس و نیروهای نظامی کشور گفت: «آنان شهروندان ما را دوست میدارند و از هیچ کاری برای دفاع از ایمنی و آزادی ما دریغ نخواهند کرد. از این رو است که قهرمانان خود را گرامی میداریم و همه روزه سخت میکوشیم تا آمریکایی بسازیم که ارزش فداکاریهای آنان را داشته باشد.»

آقای ترامپ در پیام این هفته خود، قدرت آمریکا را ناشی از روحیه شهروندان آمریکایی دانست و گفت «شجاعت، عشق، و از خودگذشتگی» ویژگی های روحیه آمریکایی هستند.

پرزیدنت ترامپ در خاتمه سخنانش به افزایش مشاغل و بهبود بازار سهام آمریکا اشاره کرد و گفت ما هر روز «بزرگتر، قویتر، و بهتر می شویم.»

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG