لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۲۹

سومین مناظره: کلینتون و ترامپ چطور خود را آماده کردند؟


آماده سازی صحنه برای سومین مناظره ترامپ و کلینتون
آماده سازی صحنه برای سومین مناظره ترامپ و کلینتون

ساعاتی مانده به سومین و آخرین مناظره دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا رسانه ها از نحوه آماده شدن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ مطالبی را منتشر کرده اند.

شبکه خبری ای بی سی آمریکا می گوید هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات روزهای زیادی را در کمپین ظاهر نشد تا خود را برای مناظره آماده کند، و برعکس دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان و مشاوران او اینطور تصمیم گرفتند تا وقت زیادی را برای گفت و گو با رای دهندگان و جلب نظر آنها صرف کنند.

کلیان کانوی مدیر کمپین ترامپ به سی ان ان گفت، «ترامپ از صحبت کردن با مردم خیلی لذت می برد. او مجبور نیست مثل هیلاری پنج روز از کمپین مرخصی بگیرد. در دسترس نبودن استراتژی کلینتون است. هرچه مردم کمتر او را ببینند، احتمال این که یادشان برود دوستش ندارند بیشتر است، مردم به او اعتماد ندارند.»

جنیفر پالمیری مدیر روابط عمومی کلینتون نیز گفته است که او و گروهش می دانند که غیبت از کمپین بهایی دارد، اما آنها آماده هستند این بها را بپردازند.

او گفت، «می دانیم که این آماده شدن خیلی مهم است. این آخرین مناظره و آخرین حضور او در مقابل مخاطبان بیشمار است و ما می خواهیم که حتما از این فرصت بیشترین استفاده را ببریم.»

هیلاری کلینتون از آخر هفته گذشته تا روز چهارشنبه در هیچ برنامه ای از کمپین انتخاباتی دموکرات ها ظاهر نشده است.

سومین و آخرین مناظره انتخاباتی کلینتون و ترامپ در دانشگاه نوادا در لاس وگاس برگزار می شود و کریس والاس مجری شبکه خبری فاکس آن را اداره خواهد کرد.

کمیسیون مناظره های ریاست جمهوری آمریکا گفته است که والاس موضوعاتی چون مهاجرت، اقتصاد، دیوان عالی، و مسائل خارجی را در طرح پرسش ها مدنظر قرار داده است.

مناظره چهارشنبه شب قرار است به سبک و سیاق اولین مناظره کلینتون و ترامپ باشد به این ترتیب که شش موضوع در ۱۵ دقیقه مورد بحث قرار گیرد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG