لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۳۴

حمایت نیویورک تایمز از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا


در آستانه اولین مناظره انتخاباتی میان دو رقیب اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، روزنامه نیویورک تایمز حمایت خود را از هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در انتخابات، اعلام کرد.

روزنامه نیویورک تایمز روز شنبه ۲۴ سپتامبر، ۳ مهر، با اشاره به «خرد، تجربه، و شجاعت» هیلاری کلینتون حمایت این روزنامه از او را اعلام کرد.

نیویورک تایمز در بیانیه خود در حمایت از خانم کلینتون می نویسد:«خانم کلینتون نشان داده یک واقعگراست که باور دارد آمریکا نمی تواند پشت دیوارها و آنسوی اقیانوس ها پنهان شود، بلکه باید در راستای حفاظت از منافع و ارزش های خود، از جمله کمک به دیگران برای رهایی از فقر و استثمار، با اطمینان وارد تعامل با دنیا شود. آمریکایی هایی که پس از یازدهم سپتامبر متولد شدند شاهد جنگ و رکود اقتصادی بوده و به سرعت رشد کرده اند، و لیاقت آنها نیز رئیس جمهوری است که رشد کرده است. خانم کلینتون با یک عمر تعهد به حل مشکلات دنیای واقعی برای این کار آماده است، و کشور باید از او کار بکشد.»

«بازی توقعات» پیش از مناظره های انتخاباتی

اولین مناظره انتخاباتی میان هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ روز دوشنبه، پنجم مهر، با میزبانی لستر هولت، مجری شبکه خبری ان بی سی، برگزار می شود.

در آستانه اولین مناظره انتخاباتی، ستاد انتخاباتی هر دو نامزد اصلی انتخابات وارد آنچه تحلیلگران «بازی توقعات» نامیده شده اند. در این «بازی» که در تاریخ مناظره های انتخاباتی آمریکا بی سابقه نبوده، ستاد انتخاباتی یک نامزد با تمجید از مهارت رقیب خود در مناظره و بالا بردن انتظارات مخاطب، او را تحت فشار قرار داده و توجه دیگران را از ایرادهای خود منحرف می کند.

سخنگوی مطبوعاتی ستاد انتخاباتی خانم کلینتون پیشتر گفته بود که آقای ترامپ به عنوان یک چهره تلویزیونی رقیبی سخت در مناظره های انتخاباتی خواهد بود.

از سویی دیگر، مدیر روابط عمومی ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ هفته گذشته با اشاره به آمادگی و تجربه زیاد خانم کلینتون در مناظره های انتخاباتی، گفت مناظره دوشنبه شب می تواند بهترین فرصت برای ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون در تغییر مسیر رقابت ها باشد.

XS
SM
MD
LG