لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۲۱

تشویق به شرکت در انتخابات توسط مدونا و کیتی با عکس‌های برهنه


در ویدئوی کتی پری، او برهنه برای رای دادن رفته و توسط پلیس بازداشت می شود.
در ویدئوی کتی پری، او برهنه برای رای دادن رفته و توسط پلیس بازداشت می شود.

روز چهارشنبه، مدونا سلفی برهنه ای از خودش بر روی توييتر منتشر كرد و خبرساز شد. پيش از او، كيتی پری با اقدامی مشابه توجه كاربران را به خود جلب كرد. پيام اين دو خواننده مشهور موسيقی پاپ يكی بود: تشويق مردم به شركت در انتخابات رياست جمهوری آمريكا.

برخی معتقدند در این دوره رای دهندگان به دلیل عدم علاقه به نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه، تمايلی به شركت در انتخابات ندارند. مدونا و كيتی پری، هر دو از هيلاری كلينتون، نامزد حزب دموكرات در انتخابات رياست جمهوری ماه نوامبر حمايت می كنند و حالا سعی دارند طرفداران او را برای شرکت در انتخابات ترغیب کنند.

مدونا در شرح این عكسی که منتشر کرده، نوشت «من هم برهنه همراه با كيتی رأی می دهم. به هيلاری رأی دهيد. او بهترين گزينه ای است كه داريم.»

مدونا در شبکه های اجتماعی بارها حمایت خود را از هیلاری کلینتون نشان داده است. در یکی از پست های خود هم گفته، «بله من به هوش رأی می دهم، به حقوق برابر برای زنان و اقلیت ها رای می دهم.»


در انتخابات آمریکا رای دهندگان باید ابتدا ثبت نام کنند و اکنون که زمان این ثبت نام آغاز شده، كيتی پری با همكاری شركت توليد برنده جايزه امی، Funny or Die كه در ساخت ويدئوهای طنز خبره است و یک سازمان غيرانتفاعی كه هدفش تشويق جوانان به شركت در فرآيند سياسی است، موزيك ويدئويی تهيه كرده كه با استقبال جوانان آمريكايی روبرو شده است.

او در اين ويدئو می گويد قانون اساسی را نگاه كرده و هيچ كجای آن نديده كه بر آراستگی و پوشیده بودن در پای صندوقهای رأی تأكيد شده باشد.

او در آغاز ويدئو از بستر بلند می شود تا به مركز رأی گيری برود. در آنجا هوس می کند پیژامه اش را در آورد و چون زیر آن چیزی نپوشیده، ماموران او را بازداشت می کنند. بعد هم در ماشین پلیس توصیه می کند می روید رای بدهید، لباس تان را فراموش نکنید.

بسياري از كاربران شبكه های اجتماعی، پس از اعلام خبر برهنگی مدونا در حمايت از كيتی پری و تشويق مردم به شركت در انتخابات گفتند شايد او طنز ويدئوی كيتی پری را نگرفته است.

XS
SM
MD
LG