لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۴۸

تیلور سوئیفت ثروتمندترین چهره معروف سال نشریه فوربس اعلام شد


تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه نویس آمریکایی در رأس جدول سالانه ۱۰۰ نفر از پر درآمدترین شخصیت های معروف جهان نشریه فوربس قرار گرفت.

خانم سوئیفت با درآمد ۱۷۰ میلیون دلار در سال، از ستارگان پاپ پر درآمد دیگر - ادل (۸۰.۵ میلیون دلار در ردیف نهم )، مدونا (۷۶.۵ میلیون دلار در ردیف دوازدهم)، ریحانا (۷۵ میلیون دلار در ردیف سیزدهم)، و کیتی پری با (۴۱ میلیون دلار در ردیف شصت و سوم) پیشی گرفت.

گروه بریتانیایی "وان دیرکشن" با ۱۱۰ میلیون دلار درآمد در ردیف دوم جدول نشریه فوربس قرار گرفت.

از دیگر شخصیت های معروف دنیای هنر و سرگرمی، که جزو ده نفر اول جدول فوربس قرار گرفتند، کوین هارت بازیگر و کمدین آمریکایی است که در جایگاه ششم با درآمدی بیش از ۸۷ میلیون دلار قرار گرفته است.

و هاورد استرن یا به قول خودش "کینگ آو میدیا" (سلطان رسانه ها) با ۸۵ میلیون دلار در جایگاه هفتم جدول جای گرفته است.

امسال، روی جلد نسخه ویژه ۱۰۰ نفر از پر درآمدترین شخصیت های معروف جهان مجله فوربس، تصویر کیم کارداشیان چهره معروف تلویزیونی آمریکا چاپ شده است.

هر چند کیم کارداشیان با ۵۱ میلیون دلار در آمد در ردیف ۴۲ جدول قرار گرفته، اما به گفته مجله فوربس، ۴۵ میلیون دلار از این درآمد از بازی موبایل "کیم کارداشیان: هالیوود" بود و فوربس به او عنوان "فرد متنفذ دنیای موبایل" داده است.

خانم کارداشیان از این که تصویرش روی صفحه اول نشریه فوربس منتشر شده است، در پوست نمی گنجد.

او در توئیتی که به جلد مجله لینک دارد نوشته که هیچوقت فکرش را نمی کرد که روزی سر از جلد مجله فوربس در آورد، و می داند اگر پدرش زنده بود به او افتخار می کرد. کیم کارداشیان همینطور اضافه کرد "# برای دختری که هیچ استعدادی ندارد بد نیست، نه؟"

گلو موبایل (Glu Mobile) شرکت تولید کننده بازی "کیم کارداشیان: هالیوود" قرار است به زودی اپ (APP) یا اپلیکیشن جدیدی را با نقش آفرینی تیلور سوئیفت منتشر کند.

XS
SM
MD
LG