لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۱۶

کارگردان فیلم ۳۰۰، در پی خودکشی دختر ۲۰ساله‌اش از فیلم جدیدش کنار رفت


زک اسنایدر
زک اسنایدر

نیویورک- خودکشی «آتم اسنایدر» دختر ۲۰ ساله «زک اسنایدر» دو ماه پیش، ضربه سهمگینی به پروژه بزرگ تولید دومین فیلم مجموعه ابرقهرمانی، براساس قصه‌مصور «جوخه خودکشی» وارد کرد. «آتم»، اولین فرزند «اسنایدر» و همسر و شریک تهیه‌کننده‌اش «دبرا اسنایدر» بود. اسنایدر کارگردانی است که دو فیلم مجموعه «۳۰۰» در باره جنگهای ایران و یونان باستان را از روی کتاب‌مصورهای خودش، خلق کرده بود.

«اد وینتر»، سخنگوی پزشکی قانونی روز ۱۲ مارس اعلام کرده بود که مرگ «آتم اسنایدر» به خاطر استفاده از داروهای آرام‌بخش، به عنوان «خودکشی» مورد بررسی قرار می‌گیرد، اما پزشکی قانونی هنوز نتیجه بررسی سم‌شناسی را اعلام نکرده است.

جوخه خودکشی
جوخه خودکشی

اسنایدر در یک مصاحبه با نشریه تخصصی «هالیوود ریپورتر» گفت طی دو ماه گذشته سعی کرد با غرق شدن در کار، به خودکشی فرزندش فکر نکند، اما حالا به این نتیجه رسیده که باید در کنار همسر و هفت فرزندش باشد، به خصوص که قرار بود برای ادامه فیلمبرداری «جوخه خودکشی» به لندن برود.

فیلم اول «جوخه خودکشی»، که «زک اسنایدر» با بودجه ۱۷۵میلیون دلار تهیه کرد، و «دیوید آیر» کارگردان آن بود، درپایان تابستان سال گذشته اکران شد، و ۷۴۵ میلیون دلار فروش جهانی داشت.

یک منبع آگاه، روز دوشنبه، فاش کرد که «جاس ویدون» نویسنده سناریو، کارگردان و تهیه‌کننده برجسته که از جمله فیلم‌های پرخرج مجموعه «انتفامجویان» را به وجود آورده، احتمالا ادامه کار تولید «جوخه خودکشی ۲» را برعهده خواهد گرفت. این فیلم قرار است روز ۱۷ نوامبر پخش شود.

زک اسنایدر و بازیگر جرارد باتلر، پشت صحنه فیلم 300
زک اسنایدر و بازیگر جرارد باتلر، پشت صحنه فیلم 300

شخصیت‌ها و قصه مجموعه «جوخه خودکشی» به «دی سی کامیکز» ناشر کتاب‌های قصه‌مصور، و واحدی از «برادران وارنر» است، تعلق دارند، که شخصیت‌هائی مثل «سوپرمن» «بت من» (مردخفاشی) و «زن اعجوبه» The Wonder Woman را خلق کرده، و رقیب اصلی «مارول»، واحدی از شرکت«دیزنی» و صاحب شخصیت‌های «مرد آهنی» و «مرد عنکبوتی» و بسیاری دیگر است.

در فیلم «جوخه خودکشی»، از جمله «ویل اسمیت»، «جرد لیتو»، «مارگو رابی»، «وایولا دیویس» «جول کینه‌مان» و جمع کثیری از ستارگان هالیوودی، شرکت دارند.

«زک اسنایدر» و همسر و شریک تهیه‌کننده او، «دبرا اسنایدر» رهبری تولید فیلم‌های «دی سی کامیکز» را در شرکت «برادران وارنر» بر عهده دارند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG