لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۰:۱۴

شهبانو فرح پهلوی: جاویدنام محسن شکاری آرزویی جز زندگی باعزت و آزادی ایران نداشت


شهبانو فرح پهلوی- محسن شکاری
شهبانو فرح پهلوی- محسن شکاری

شهبانو فرح پهلوی به مناسبت اعدام محسن شکاری در پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده محسن شکاری و دیگر خانواده‌ها و مادران داغدار از مردم ایران خواست فریب ترفندهای کهنه و شکست خورده را نخورند.

وی در این پیام نوشت: «رژیم خون‌ریز و جوان‌کش جمهوری اسلامی این بار جان جوانی دیگر را در زندان گرفت. جاویدنام محسن شکاری تنها ۲۳ سال داشت و همچون دیگر جوانان و مردم ایران، آرزویی جز زندگی باعزت و آزادی و آبادی ایران نداشت. من به عنوان یک مادر از صمیم قلب با خانواده و مادر محسن و نیز همه خانواده‌ها و مادرانی که جگرگوشه‌هایشان را در این انقلاب ملی میهنی از دست داده‌اند همدردی می‌کنم»

شهبانو فرح پهلوی در ادامه نوشت: «رژیم اهریمنی تلاش می‌کند با پخش اعترافات اجباری و سناریوسازی‌های دروغین، جنایات خود را توجیه کند. اطمینان دارم که شما فرزندان و هم‌میهنانم فریب این ترفند‌های کهنه و شکست خورده را نمی‌خورید و در کنار خانواده‌های جانباختگان می‌ایستید.»

شهبانو فرح پهلوی در پایان از مردم ایران خواست اتحاد و همبستگی بی‌نظیر خود را حفظ کنند و پیام خود را به این جمله به پایان برد: «به امید صبح روشن آزادی و پیروزی نور بر تاریکی»

XS
SM
MD
LG