لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۳۹

بازداشت دو هنرمند در شیراز به اتهام همکاری با ساسی مانکن


Sasy - "Tehran Tokyo" | ساسی - تهران توکیو
Sasy - "Tehran Tokyo" | ساسی - تهران توکیو

خبرگزاری‌های داخلی ایران از بازداشت دو هنرمند جوان شیرازی به اتهام همکاری با ساسی مانکن خبر دادند.

به گفته منابع خبری و چند حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی، محسن و بهروز منوچهری که برادر هستند، در تنظیم تیزر و موزیک ویدئوی جدید ساسی مانکن به نام «تهران توکیو» مشارکت داشتند.

این دو برادر که با نام هنری «آریو و اهورا» شناخته می‌شوند، توسط نیروهای امنیتی، در منزل خود در شیراز دستگیر شدند.

آنها در سال‌های اخیر با گروهی از خواننده‌های داخل ایران و هنرمندان برون مرزی همکاری داشتند.

خبر دستگیری برادران منوچهری در شرایطی منتشر می‌شود که روز گذشته برخی سایت‌های محافظه‌کار به بازداشت «عوامل باند موسیقی همکاری با ساسی مانکن» اشاره کرده بودند.

دادسرای امنیت اخلاقی نیز در اطلاعیه‌ای، این خواننده ایرانی را تهدید کر‌ده بود که در صورت انتشار این موزیک ویدئو، ضمن اقدام قانونی برای پیگرد قضایی نامبرده در مراجع بین‌المللی، با «همکاران و کمک‌کنندگان» به او در داخل کشور نیز به اتهام کمک به در معرض آسیب قراردادن کودکان و نوجوانان برخورد می‌کند.

ساسان یافته ۳۲ ساله مشهور به ساسی مانکن، در موزیک ویدئوی جدید خود با عنوان «تهران توکیو» از یک‌ بازیگر مشهور آمریکایی فیلم‌های بزرگسالان یا پورنوگرافی به نام «الکسیس تگزاس» استفاده کرده است.

انتشار این موزیک ویوئو، نظرات مثبت و منفی زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت، و برخی کاربران از محتوای غیراخلاقی و نامناسب آن انتقاد کردند.

این جریان در رسانه‌های بین المللی مانند خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز بازتاب داشت و این خبرگزاری در مطلبی در همین رابطه، به خشم مقامات حکومت ایران از حضور یک بازیگر آمریکایی فیلم‌های بزرگسالان یا «پورنوگرافی» در موزیک ویدئوی این خواننده جوان اشاره کرد.

XS
SM
MD
LG