لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۴۴

ماجرای ملاقات پاملا اندرسون و بنیانگذار ویکی‌لیکس در لندن


پاملا اندرسون شایعه رابطه با آسانژ را رد کرده است.
پاملا اندرسون شایعه رابطه با آسانژ را رد کرده است.

پاملا اندرسون بازیگر و مانکن آمریکایی هرگونه رابطه عاشقانه با جولیان آسانژ، بنیانگذار ویکی‌لیکس را رد کرد.

همزمان با سفر و اقامت موقت این بازیگر و مانکن آمریکایی به بریتانیا، شایعه شده که او وارد رابطه ای رومانتیک با جولیان آسانژ، بنیانگذار ویکی‌لیکس شده است.

بنا به وبسایت «یاهو نیوز»، پاملا اندرسون ۴۹ ساله که همچنین فعال حقوق حیوانات است، اخیرا سفری به لندن داشته که طی آن با جولیان آسانژ که تحت پناهندگی دیپلماتیک هم اکنون در سفارت اکوادور در لندن سکونت دارد، دیدار کرده است.

با وجود شایعه ها مبنی بر رابطه رومانتیک میان این دو چهره سرشناس، پاملا اندرسون وجود چنین رابطه ای را تکذیب کرده و گفته است که رابطه او با آسانژ به مکالمات جالب و هیجان انگیز خلاصه شده است.

خانم اندرسون می گوید مکالماتش با آسانژ جذاب تر از رابطه های رومانتیک پیشین او بوده است.

پاملا اندرسون در بیانیه ای که در وبسایتش منتشر کرده گفته است «جولیان آسانژ باهوش‌ترین، جالبترین، و آگاه‌ترین مردی است تا کنون وجود داشته.»

او در ادامه نوشته که آسانژ همچنین مردی سکسی است.

پاملا اندرسون به گفته خودش، آسانژ را بواسطه ویوین وستوود، طراح مد بریتانیایی، ملاقات کرده و در دیدار از آسانژ از او پرسیده چطور می تواند به عنوان یک فعال موثرتر عمل کند.

او می گوید پس از ملاقاتش با آسانژ به او احساس نزدیکی کرده ولی گفت «نیت ما رابطه ای رومانتیک نیست بلکه همکاری است.»

خانم اندرسون همچنین استرالیا را متهم کرده به اینکه به سازمان غیرانتفاعی ویکی‌لیکس که به افشای اسناد محرمانه می پردازد، پشت کرده و از بنیانگذار آن محافظت نکرده است.

جولین آسانژ ۴۵ ساله، استرالیایی، روزنامه نگار و برنامه نویس کامپیوتر است که در دهه اخیر افشاگری های او در سایت ویکی لیکس به شهرت او منجر شد. آقای آسانژ بعد از انتشار اسناد محرمانه برخی دولت ها از جمله آمریکا، در سال ۱۳۹۰ با اتهام آزار جنسی از سوئد روبرو شد اما بجای تحویل خود به مقام های بریتانیا، در سفارت اکوادور در لندن پناهنده شد. او از آن زمان در این سفارت زندگی می کند.

سازمان ویکی لیکس وابسته به او، بتازگی اسناد محرمانه ای منتشر کرده و مدعی است سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا، سیا، ابزارهایی برای جاسوسی از مردم دارد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG