لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۱۲

حضور پررنگ نیکول کیدمن در جشنواره کن؛ رمز موفقیتم قبول چالش‌های جدید است


امسال کیدمن چهار فیلم در کن دارد.
امسال کیدمن چهار فیلم در کن دارد.

نیکول کیدمن امسال حضور پررنگی در جشنواره فیلم کن دارد. او با چهار پروژه سینمایی و تلویزیونی در هفتادمین دوره جشنواره حاضر است. کیدمن می گوید انگیزه اش برای فعال بودن و قبول چالش های جدید، با جسارت او را در این مسیر پیش می برد.

در روزهای گذشته، دو فیلم از چهار فیلم نیکول کیدمن در این به نمایش در آمده است.

یکی از آنها کمدی سیاه «کشتن گوزن مقدس» که مانند دیگر فیلمهای یورگوس لانتیموس، کارگردان یونانی واکنش های مختلفی را میان منتقدان و تماشاگران در جشنواره کن به همراه داشته است.

کیدمن در این فیلم با کالین فارل هم بازی شده است. فیلم پیرامون اشتباهی است که بر زندگی و آینده خانواده ای سایه افکنده است.

نیکول کیدمن می گوید این فیلم روحیه طغیانگر او را ارضاء می کند.

فیلم دیگری که با بازی نیکول کیدمن در خارج از بخش مسابقه جشنواره کن نمایش داده می شود «چطور در مهمانی ها با دختران گپ بزنیم» نام دارد که محصول مشترک آمریکا و بریتانیا است. در این فیلم کیدمن با هنرپیشه جوان ال فانینگ هم بازی شده است.

جشنواره فیلم کن امسال برای نخستین بار به پروژه های تلویزیونی نیز اهمیت داده است و آنها را در بخش پانوراما شرکت داده است.

از کارهای تلویزیونی نیکول کیدمن که در جشنواره حضور دارد سریال «بالای دریاچه» است.

از دیگر فیلمهایی که کیدمن در آن بازی می کند و بخت خود را در جشنواره فیلم کن می آزماید فیلم «فریب خورده» به کارگردانی سوفیا کاپولا است که ماجراهای یک مدرسه شبانه روزی دخترانه را در جریان جنگ داخلی آمریکا روایت می کند.

در این فیلم نیز نیکول کیدمن در کنار کالین فارل بازی می کند.

«فریب خورده» برای بردن نخل طلا، بزرگترین جایزه جشنواره رقابت می کند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG