لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۴:۲۶

پخش سریال محبوب «دروغهای بزرگ کوچک» با بازی نیکول کیدمن به پایان رسید


سریال هفت قسمتی Big Little Lies یا «دروغهای بزرگ و کوچک» محصول شبکه اچ بی او به پایان رسید و هوادارانش را در غمگین کرد. این سریال بر اساس رمانی با همین نام نوشته لیان موریارتی ساخته شده است.

هر چند داستان پیرامون یک جنایت است، اما بیننده تا پایان چیزی در مورد مقتول و یا حادثه قتل نمی داند و زمان زیادی را صرف شناختن شخصیتهای ماجرا می کند.

سه شخصیت اصلی داستان، زن هستند. نیکول کیدمن، بازیگر برنده جایزه اسکار نقش سیلیست رایت را بازی می کند؛ وکیلی که خانه دار شده و آزار شوهرش را تحمل می کند.

ریس ویترسپون در نقش مدلین مک کنزی ظاهر می شود؛ یک نوجوان از ازدواج اول و یک فرزند خردسال از همسر دومش دارد و با درایت و مدیریت خود، دوستان و همسایه هایش را راهنمایی می کند در حالی که خودش درگیر مشکلات زیادی است.

شایلین وودلی، نقش جین چپمن را بازی می کند که تازه وارد محله جدید شده و از طریق مدرسه پسرش با دو زن دیگر آشنا شده است.

سریال Big Little Lies بیننده را به درون قلب هر یک از شخصیتها می برد و با احساسات آنها همراه می کند.

این داستان، در مفاهیمی چون قضاوت و گناه کند و کاو می کند و واکنش های معمول انسان را در شرایط مختلف به چالش می گیرد.

نیکول کیدمن در این سریال خارق العاده ترین بازی خود را ارائه داد و هر چند امسال، برای بازی در فیلم لیون نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، بسیاری از منتقدان معتقدند بازی اش در این سریال دوباره او را به اوج رساند.

کیدمن در گفتگو با مجله Entertainment Weekly ، هم بازی اش الکساندر اسکارشگرد را که نقش همسرش را بازی می کرد تحسین کرد و گفت به قدری با او راحت بود که می توانست در شخصیت سلیست رایت غرق شود.

خانم کیدمن می گوید این شخصیت در روح روانش رخنه کرده بود به گونه ای که بارها پس از فیلمبرداری به خانه می رفت و ساعتها می گریست.

پس از پخش قسمت آخر این سریال، بسیاری از هواداران به شبکه های اجتماعی سرازیر شدند و از اینکه سریال محبوبشان به پایان رسیده ابراز ناراحتی کردند.

برخی، کارزارهای مجازی برای ساخت تهیه فصل دوم راه انداختند و برخی دیگر، هنوز مبهوت پایان غیرمنتظره و هوشمندانه این سریال هستند.

XS
SM
MD
LG