لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۰۳

جشنواره جهانی شهروند؛ امسال با اجرای متالیکا و ماریا کری


کنسرت گروه متالیکا در لس آنجلس - آرشیو
کنسرت گروه متالیکا در لس آنجلس - آرشیو

متالیکا، ماریا کری، و برادران جوناس ماه آینده در دهمین سالگرد «جشنواره جهانی شهروند»، که توسط سازمان غیرانتفاعی بین‌المللی مبارزه با فقر مطلق سازماندهی شده است، در پارک مرکزی شهر نیویورک کنسرت رایگان برگزار خواهند کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، رویداد ۲۴ سپتامبر، همچنین شامل کنسرتی در آنسوی کره زمین در شهر آکرا پایتخت غنا در غرب آفریقا است که در آن هنرمندانی دیگری از جمله آشر خواننده آمریکایی مشهور سبک آر اند بی، برنامه اجرا خواهند کرد.

هیو اونس، مدیرعامل جشنواره جهانی شهروند می‌گوید که این جشنواره تنها یک رویداد موسیقی نیست، بلکه بیشتر فراخوانی دولت‌ها برای اقدام فوری در رسیدگی به بحران های بین‌المللی است.

سازمان‌های بین‌المللی افرادی را که با درآمدی معادل ۱.۹۰ دلار در روز زندگی می‌کنند، را جزو جمعیتی که در فقر مطلق به سر می‌برند، طبقه‌بندی کرده‌اند.

پریانکا چوپرا جوناس، که قرار است، رویداد سنترال پارک نیویورک را میزبانی کند، گفت که جشنواره جهانی شهروند، همیشه مردم را تشویق کرده است که از صدای خود برای متقاعد کردن رهبران و قانون‌گذاران برای مبارزه علیه فقر و گرسنگی استفاده کنند. با این حال، تمرکز بر روی این مسائل، در حال حاضر بیشتر از همیشه مبرم و حیاتی است.

مثل همه رویدادهای جهانی شهروند، بلیت این کنسرت‌ها رایگان است. ولی برای دریافت بلیت، مردم باید برای انجام یک سری از اقدامات خیریه به این سازمان غیر انتفاعی بپیوندند.

XS
SM
MD
LG