لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۲۹

جنیفر لارنس نقش همسر «فیتزجرالد» نویسنده قرن بیستم آمریکایی را بازی می کند


جنیفر لارنس در هفتاد و سومین مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب، ۱۰ ژانویه ۲۰۱۶
جنیفر لارنس در هفتاد و سومین مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب، ۱۰ ژانویه ۲۰۱۶

جنیفر لارنس از آن تیپ ستاره های هالیوود است که کاملا خونسرد است؛ و کاملا نسبت به حرف ها و نوشته ها در مورد خودش بی تفاوت است. او گاهی مثل آدم های عادی غذای معمولی و بعضا بی کیفیفت مک دونالد می خورد، روی صحنه جلوی میلیون ها نفر تماشاگر زمین می خورد و با خونسردی و در حالیکه به خودش می خندد، بلند می شود؛ بدون اینکه دست پاچه شود؛ انگار نه انگار اتفاقی افتاده است!

حالا فکر می کنید آیا این بازیگر جوان با این خصوصیاتی که گفتیم، بتواند نقش «زلدا فیتزجرالد» داستان نویس، شاعر، رقصنده، و همسر «اف اسکات فیتزجرالد» نویسنده معروف آمریکایی را بازی کند؟

قرار است خانم لارنس در نقش زلدا فیتزجرالد بازی کند که زنی معروف در زمان خودش بود. زنی که اهل زندگی عیانی بود و بریز و بپاش زیادی داشت و از بیماری روانی شیزوفرنی رنج می برد.

اف اسکات و زلدا فیتزجرالد، زوج نمادین دهه ۱۹۲۰ میلادی
اف اسکات و زلدا فیتزجرالد، زوج نمادین دهه ۱۹۲۰ میلادی

جنیفر شریدر لارنس ۲۶ ساله، از بازیگران سرشناس هالیوود است که چهارسال پیش در فیلم «دفترچه امیدبخش» اسکار را کسب کرد. در اوت ۲۰۱۵ مجله فوربز اعلام کرد که لارنس با ۵۲ میلیون دلار پردرآمدترین هنرپیشه زن دنیا در سال ۲۰۱۵ بوده است.

به نقل از نشریه «هالیوود ریپورتر»، جنیفر لارنس، به تازگی در فیلم زندگینامه ای از ران هاورد، فیلمساز آمریکایی، در نقش زلدا انتخاب شده است.

این فیلم قرار است درباره زندگی اف. اسکات فیتزجرالد باشد. فیتزجرالد که از ۱۸۹۶ تا ۱۹۴۰ زندگی کرد، نویسنده آمریکایی و از جمله بزرگترین نویسندگان سده بیستم میلادی شناخته می‌شود. شناخته‌شده‌ترین اثر او رمان «گتسبی بزرگ» است.

در حالی خانم لارنس برای نقش همسر فیتزجرالد انتخاب شده که به نوشته «هالیوود ریپورتر»، موی کوتاه موج دار مدل اوایل قرن بیست میلادی به لارنس می آید.

جنیفر لارنس در چند سال گذشته ثابت کرده است که توانایی ویژه ای برای نشان دادن عمق احساسات شخصیت هایی را که بازی می کند، در هنر بازیگری خود دارد.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG