لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۲۲

حمید عسکری، خواننده پاپ، به دادستانی بهشهر احضار شد


کنسرت حمید عسکری لغو و وی به دادسرا احضار شد
کنسرت حمید عسکری لغو و وی به دادسرا احضار شد

حمید عسکری یکی از خوانندگان موسیقی پاپ در ایران به دادستانی بهشهر احضار شد و دلیل آن، انتقاد او از خبر لغو کنسرتش از سوی مدیر ارشاد شهرستان بهشهر اعلام شده است.

حمید عسکری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به خبر لغو کنسرتش واکنش نشان داد و نوشت "از آقای روحانی و وزیر ارشاد اصلا توقعی نداریم، گویا مقوله فرهنگ آخرین دغدغه دولت تدبیر و امید است."

او در پست دیگری نیز نوشت که لغو کنسرت به دستور مقام‌های قضایی نبوده و به خاطر کم دقتی در این موضوع از مقامات قضایی شهر بهشهر عذرخواهی می کنم.

عذرخواهی که مورد قبول واقع نشد و با دستور مقامات قضایی بهشهر، این خواننده پاپ تحت پیگرد قانونی و به دلیل نشر اکاذیب به دادستانی بهشهر احضار شد.

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر، شهادت یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس را دلیل لغو این کنسرت عنوان کرده است.

این کنسرت قرار بود روز شنبه ۲۷ شهریور، در شهر بهشهر برگزار شود.

پیش از اعلام خبر لغو کنسرت این خواننده پاپ،گمانه زنی‌های زیادی وجود داشت که این کنسرت نیز مانند کنسرت بنیامین بهادری در این شهر لغو شود، چرا که عده‌ای ناشناس چند روز مانده به روز کنسرت اقدام به پاره کردن بنرهای تبلیغی این خواننده کردند.

بنر کنسرت حمید عسکری
بنر کنسرت حمید عسکری

کنسرت بنیامین بهادری قرار بود روز سه شنبه ۱۹ مرداد ماه سال جاری برگزار شود، که به بهانه فروش نرفتن بلیت در این شهر کنسل شد.

حمید عسکری متولد۲۰ مهر ۱۳۵۷ اصالتاً اهل کازرون، خواننده پاپ، آهنگساز و ترانه سرای ایرانی است، و تا کنون پنج آلبوم رسمی و دارای مجوز منتشر کرده‌ است. او همچنین چند کنسرت نیز در ایران اجرا کرده‌ است.

XS
SM
MD
LG