لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۳۶

برادر رئیس جمهوری ایران با سپردن وثیقه ۵۰ میلیارد تومانی آزاد شد


علی ربیعی، وزیر رفاه هنگام عیادت از حسین فریدون در بیمارستان
علی ربیعی، وزیر رفاه هنگام عیادت از حسین فریدون در بیمارستان

ساعتی پس از آنکه اعلام شد برادر رئیس جمهوری ایران از جلسه بازپرسی در دادسرا به بیمارستان منتقل شده است، خبرگزاری‌های داخلی ایران اعلام کردند که او با تامین وثیقه مورد نظر دادگاه آزاد شده است.

غلامحسین محسنی اژه‌ای روز یکشنبه ۲۵ تیر اعلام کرده بود که حسین فریدون، برادر رئیس جمهوری ایران، در خصوص یک پرونده مالی احضار و برای او قرار تامین وثیقه تعیین شد اما به دلیل ناتوانی در تامین وثیقه به زندان معرفی شد.

روز دوشنبه خبرگزاری‌های ایران اعلام کردند که حسین فریدون که برای بازپرسی از بازداشتگاه به دادسرای کارکنان دولت منتقل شده بود به دلیل وخامت حال، به بیمارستان منتقل شد.

تازه ترین خبرها را از توئیتر صدای آمریکا دنبال کنید:

به نوشته خبرگزاری ایسنا، حسین فریدون که از روز شنبه در بازداشت به سر می‌برد دوشنبه پس از اینکه تعادل خود را در جلسه بازپرسی از دست داد توسط آمبولانس از دادسرا خارج شد در بخش جراحی قلب بیمارستانی در تهران تحت مراقبت پزشک قرار گرفت.

ساعتی بعد خبرگزاری‌ها به نقل از منابع آگاه نوشتند که برادر رئیس جمهوری ایران با تامین وثیقه آزاد شد. خبرگزاری تسنیم، میزان وثیقه حسین فریدون را ۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد و نوشت که این وثیقه توسط وکیل او ارائه شده و دادگاه نیز با آزادی او موافقت کرده است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG