لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۳۴

انتقاد یک بازیگر زن از «الیور استون»؛ او مرا مقابل بقیه تحقیر می‌کرد


ملیسا گیلبرت (۵۳ ساله) می گوید استون با او به بدی سخن می گفت.
ملیسا گیلبرت (۵۳ ساله) می گوید استون با او به بدی سخن می گفت.

در حالیکه هر روز در هالیوود خبرهایی از افشاگری بازیگران بخصوص زنان علیه برخی کارگردانان، بازیگران و چهره های صاحبنفوذ مطرح می شود، در تازه ترین مورد، یک بازیگر زن، «الیور استون» کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده سرشناس آمریکایی را به بد رفتاری متهم کرده است.

ملیسا گیلبرت که یک بازیگر کمتر شناخته شده است، در یک برنامه رادیویی فاش کرد که سالها پیش «استون» او را تحقیر کرد.

خانم «گیلبرت» این موضوع را در برنامه رادیویی «اندی کوهن» که معمولا به حواشی هالیوود می پردازد، فاش کرد. او در ضمن بحث در مورد بدرفتاری های جنسی در هالیوود گفت: «لحظاتی بود که مردها در جایگاه نیرومندتری بودند. به ویژه لحظه‌ای را یاد می آورم که یک مرد قدرتمند، در میانه اجرا مرا تحقیر کرد، چون او را در مقابل دیگران شگفت زده کرده بودم. واقعاً هیچ لزومی نداشت. او دنبال من آمد و من با گریه از اتاق بیرون دویدم. حالا هم که اینجا نشسته ام و دارم ماجرا را تعریف می کنم، می ترسم اسمش را بگویم چون از عاقبتش بیم دارم.»

بعد خانم «گیلبرت» همانطور که حرف می زد، بالاخره گفت «به جهنم، بگذارید بگم.» و بعد گفت که «الیور استون» آن مردی بود که او را تحقیر می کرد.

به گفته گیلبرت، او برای تست بازیگری فیلم «دورز» یا درها که سال ۱۹۹۱ ساخته شده بود، تست می داد. فیلمی که به کارگردانی استون بود و به رغم بودجه ۳۸ میلیونی، چندان توفیقی در گیشه نداشت.

الیور استون از جمله چهره های سرشناس هالیوود است که تاکنون دوبار جایزه اسکار را برای فیلم های «جوخه» (۱۹۸۶) و «متولد چهارم ژوئیه» (۱۹۸۹) دریافت کرده است.

الیور استون به ادعای گیلبرت هنوز واکنشی نشان نداده اما این زن بازیگر گفته استون جلوی دیگران واقعا با او توهین آمیز و بی ادبانه حرف می زد.

در یک ماه اخیر افشاگری هایی علیه سوءاستفاده جنسی و تجاوز برخی چهره های سرشناس هالیوود مطرح شده است. این باعث شده برخی از آنها مانند «کوین اسپیسی» کار و برنامه های شان را از دست بدهند.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG