لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۱۲

سه فیلم «جنگ ستارگان» در دست تولید؛ دیزی ریدلی در نقش «ری» روی پرده می‌رود


دیزی ریدلی
دیزی ریدلی

شرکت «دیزنی» از ساخت سه فیلم جدید از مجموعه سینمایی «جنگ ستارگان» خبر داد.

در یکی از این فیلم‌ها، دیزی ریدلی، بازیگر جوان انگلیسی، بار دیگر در نقش یک قهرمان «جِدای» در کهکشانی بسیار دور ظاهر می‌شود. دیزی ریدلی نقش «ری»، شخصیت خود را در داستانی بازی خواهد کرد که ماجراهای آن ۱۵ سال پس از وقایع فیلم «ظهور اسکای واکر» که در سال ۲۰۱۹ اکران شد، اتفاق می‌‌افتد.

به گفته دیزنی، این فیلم جدید بر بازسازی نظم جدید «جدای» تمرکز خواهد کرد زیرا قدرت‌های بیشتری برای از بین بردن آنها وارد میدان شدند.

کاتلین کندی، مدیر «لوکاس فیلم»، پروژه‌های جدید خود را در لندن در همایش سالانه و جشن طرفداران جنگ ستارگان اعلام کرد. در این مراسم دیزی ریدلی نیز شرکت داشت و خبر بازی در فیلم جدید را تأیید کرد.

دیزنی در سال ۲۰۱۲ لوکاس فیلم، شرکت تهیه‌کننده مجموعه سینمایی جنگ ستارگان را به مبلغ چهار میلیارد دلار خرید و سه فیلم موفق را از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ به همراه چندین سریال تلویزیونی در شبکه پخش اینترنتی «دیزنی پلاس» منتشر کرد.

طرفداران جنگ ستارگان بی‌صبرانه در انتظار تماشای فیلم جدید بر پرده بزرگ سینما هستند.


دیزنی پس از اکران موفق «ظهور اسکای واکر» در سال ۲۰۱۹ به دلایل مختلفی تولید فیلم‌های بعدی را متوقف کرد. پروژه «جوخه سرکش» و برخی آثار دیگر که در مراحل اولیه توسعه بودند نیز کنار گذاشته شدند.

به گفته کاتلین کندی، دومین فیلم از سه‌گانه بعدی به گذشته می‌پردازد و داستان نخستین «جدای» را بیان می‌کند که از «نیرو» استفاده می‌کند. داستان سومین فیلم در زمان حال می‌گذرد و جنگ رو به افزایش میان بقایای امپراتوری و جمهوری نوپا را روایت می‌کند.

این پروژه‌ها با مدیریت دیو فیلونی و جان فاورو، گروهی که سریال تلویزیونی محبوب «مندلوریان» از زیرمجموعه‌های جنگ ستارگان را تولید کردند، ساخته می‌شود. هنوز تاریخی اکران این فیلم‌ها مشخص نیست.

این مطلب با استفاده از گزارش رویترز تنظیم شده است.

XS
SM
MD
LG