لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۳۵

تصادف آرنولد شوارتزنگر با سه خودروی دیگر؛ او آسیبی ندید


عکسی از صحنه بعد از تصادف که Twitter @TMZ منتشر کرده است.
عکسی از صحنه بعد از تصادف که Twitter @TMZ منتشر کرده است.

آرنولد شوارتزنگر بازیگر و فرماندار سابق کالیفرنیا در لس آنجلس تصادف کرد. در این تصادف یک نفر مجروح شد اما به آرنولد شوارتزنگر آسیبی نرسید.

رسانه‌ها به نقل از سخنگوی آقای شوارتزنگر، تصادف او را که روز جمعه ۱ بهمن روی داد، تائید کردند. بنا بر گزارش لس آنجلس تایمز، اداره پلیس لس آنجلس در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک زن با جراحت سطحی سر به بیمارستان منتقل شد.

پلیس هویت هیچ کس در این تصادف را که اولین بار توسط «تی‌ام‌زی» گزارش شد، فاش نکرد و هیچ گونه اطلاعاتی در مورد چهار خودرویی که به هم برخورد کردند، نداد. با این حال، سخنگوی آقای شوارتزنگر تایید کرد که بازیگر و فرماندار سابق کالیفرنیا تازه خانه‌اش را ترک کرده بود که حین رانندگی با خودروی بزرگ «جی‌ام‌سی یوکان» خود به یک «تویوتا پریوس» برخورد کرد.

این سخنگو گفت که آقای شوارتزنگر در این تصادف آسیبی ندید و در محل تصادف باقی‌ ماند. او نگران زن مجروح بود، وضعیت او را چک کرد و با مامورین پلیس و آتش‌نشان صحبت کرد.

پلیس لس آنجلس گفت: « الکل و مواد مخدر در این تصادف دخیل نبودند. همه طرفین در صحنه باقی ماندند. اطلاعات بیشتری در دست نخواهد بود.»

سخنگوی آقای شوارتزنگر نیز تایید کرد که وی مشروب ننوشیده بود.

آرنولد شوارتزنگر بدن‌ساز اتریشی تبار است که به یک قهرمان فیلم‌های اکشن هالیوود تبدیل شد و در ایران سری فیلم‌های او به نام «ترمیناتور» یا ویرانگر بسیار محبوب است. آرنولد شوارتزنگر در سال ۲۰۰۳ به عنوان یک جمهوریخواه، پیروز انتخابات فرماندار ایالت کالیفرنیا انتخاب شد. وی در طول حرفه بدن‌سازی و سینما چندین مدال و جایزه دریافت کرده است.

XS
SM
MD
LG