لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۴۸

لغو تور جهانی سلین دیون؛ مشکلات جسمی ستاره کانادایی موسیقی ادامه دارد


سلین دیون، ستاره کانادایی موسیقی به دلایل پزشکی مجبور به لغو تور جهانی خود شد.

به گزارش شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، او با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرم گفت هنوز از «اسپاسم شدید و مداوم عضلانی» رنج می‌برد و قادر به هنرنمایی روی صحنه نیست.

سلین دیون در ادامه افزود به استراحت بیشتری نیاز دارد و به این ترتیب ۱۶ کنسرت باقی‌مانده از تور جهانی «شجاعت» برگزار نخواهد شد.

این خواننده کانادایی در اکتبر ۲۰۲۱، اجرای برنامه‌های دائمی خود در شهر لاس‌ وگاس ایالت نوادا را به همین دلیل به تعویق انداخت.

با این حال انتظار می‌رفت که با توجه به بهبود شرایط جسمی او، کنسرت‌های تور «شجاعت» از نهم مارس تا ۱۲ آوریل ۲۰۲۲ برگزار شود، ولی پزشکان پس از ارزیابی مراحل درمانی، با بازگشت سلین دیون به صحنه مخالفت کردند.

سلین دیون
سلین دیون

سلین دیون ضمن قدردانی از حمایت طرفداران، از لغو این کنسرت‌ ابراز تأسف کرد و گفت که باید صبورتر باشد و توصیه‌های پزشکان خود را بپذیرد تا بتواند در آینده برای هوادارانش هنرنمایی کند.

او در ادامه افزود امیدوار است به زودی سلامت کامل خود را به دست آورد، و دوران همه‌گیری ویروس نیز به پایان برسد ‌تا دوباره به صحنه بازگردد.

سلین دیون، با آهنگ فیلم «تایتانیک» با عنوان «قلبم ادامه خواهد داد» در سال ۱۹۹۸ به شهرت جهانی رسید.

به گفته شرکت «سونی»، او در دهه‌های اخیر بیش از ۲۰۰ میلیون آلبوم فروخته است و از موفق‌ترین خوانندگان تمام دوران محسوب می‌شود.

شجاعت، دوازدهمین آلبوم انگلیسی زبان سلیون دیون است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و بسیار موفق بود.

او پس از مرگ همسرش در سال ۲۰۱۶ مدتی افسرده شد و حضور کم‌رنگی در صحنه داشت.

آلبوم شجاعت، بازگشت دوباره‌ای برای این خواننده بود و برنامه‌های مفصلی برای اجرای تور جهانی این مجموعه داشت که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، و مشکلات جسمی لغو شد.

XS
SM
MD
LG