لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۳۲

حمایت عارف غلامی بازیکن استقلال از «اهالی پرسپولیس» و «ترانه» سینما


عارف غلامی که به خاطر حمایت از معترضان مدتی مغضوب مدیریت باشگاه استقلال بود از علی دایی، ترانه علیدوستی و یحیی گل محمدی حمایت کرد.
عارف غلامی که به خاطر حمایت از معترضان مدتی مغضوب مدیریت باشگاه استقلال بود از علی دایی، ترانه علیدوستی و یحیی گل محمدی حمایت کرد.

عارف غلامی، بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران در واکنش به برخورد جمهوری اسلامی با علی دایی، ترانه علیدوستی و یحیی گل‌محمدی در اینستاگرام خود از آنها حمایت کرد.

غلامی که خود به خاطر حمایت از معترضان مدتی مغضوب مدیریت باشگاه استقلال بود، نوشت: «بحث آبی، قرمز، ورزشكار، هنرمند، مربی و خبرنگار نيست، با هر منطقي اينگونه برخورد كردن با اين عزيزان رسمش نيست اگر فقط ذره كوچكي از اين برخورد را با مفسدين اقتصادی و خائنين مملكت كه حقِ هموطنانمان را يك شبه هم خوردن هم بردن داشتيد جامعه و جوان ايرانی غرق در مشكلات اقتصادی، سرخورده و افسرده نبود.»

غلامی همچنین با اشاره به توهین یکی از مجریان تلویزیون به یحیی گل‌محمدی افزود: «حتی در شرايط كنوني كه هوادارانِ تيم هاي بزرگ در جايگاه هواداري كُري خواندن و مسائل گذشته را دفن كردند، مجريان رسانه‌های بيگانه با شرايط مردم، درحال بی‌احترامی به خیلی از عزيزان هستند.»

روز دوشنبه هواپیمای مسافربری حامل همسر و فرزند علی دایی از نزدیکی دبی به کیش بازگردانده شد و آنها را پیاده کردند. علی دایی در چند موضع گیری از وضعیت کشور انتقاد کرده بود.

همچنین ترانه علی دوستی بعد از اعتراض علنی به حجاب اجباری بازداشت شد. یحیی گل محمدی هم تاکنون در چند نوبت ضمنی از معترضان حمایت کرده است.

XS
SM
MD
LG