لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ایران ۱۲:۴۹
مراسم چهلم آیلار حقی در گورستان «وادی رحمت» تبریز

شعار «مرگ بر دیکتاتور» در چهلم آیلار حقی؛ بازداشت چند تن از شرکت‌کنندگان در مراسم

تازه‌ترین خبرها و گزارشهای اعتراضات در ایران در سه‌شنبه ۶ دی ماه ۱۴۰۱

۰۳:۲۰ ۶.۱۰.۱۴۰۱

در چهلمین روز کشته شدن کیان پیرفلک کودک ایذه‌ای که اکنون نامش به یکی از سمبل‌های اعتراضات ایران تبدیل شده است؛ نه تنها مردم ایذه بلکه دیگر شهرهای ایران هم یادش را گرامی داشتند. از جمله این دست‌نوشته در بومهن که اشاره به بی‌خبری طولانی مدت پدر مجروح کیان در بیمارستان از مرگ فرزندش دارد.

۰۴:۳۴ ۶.۱۰.۱۴۰۱

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت: با اشاره به اعدام دو تن و خطر اعدام بسیاری دیگر گفت هزاران نفر دیگر به دلیل اعتراض مسالمت آمیز علیه بدرفتاری رژیم همچنان در بازداشت به سر می‌برند.

۰۴:۳۶ ۶.۱۰.۱۴۰۱

الیسیا کِرنز، رئیس کمیسیون روابط خارجی پارلمان بریتانیا گفت: جمهوری اسلامی نشان داده است که از بازداشت هر کسی که تابعیت دوگانه داشته باشد خوشحال می‌شود. اگر من یک تبعه بریتانیایی در ایران بودم، حتما این کشور را ترک می‌کردم. زیرا شواهدی وجود دارد که حکومت ایران می‌تواند از آن‌ها برای بازی‌های سیاسی خود استفاده کند و آن‌ها ممکن است با رفتار وحشیانه‌ای از طرف حکومت ایران مواجه شوند.

۰۵:۴۰ ۶.۱۰.۱۴۰۱

واکنش حمید فرخ‌نژاد به فرود اجباری هواپیما برای جلوگیری از خروج همسر و دختر علی دایی

۰۵:۴۲ ۶.۱۰.۱۴۰۱

گزارش‌ها از ایران حاکی از آن است که شاهین صمدپور، خبرنگار و مستندساز، پس از مصاحبه با خانواده‌های برخی از جان‌باختگان اعتراضات سراسری ایران بازداشت شده است.

۰۵:۵۸ ۶.۱۰.۱۴۰۱

گریه پدر کیان پیرفلک برای پسرش روی تخت بیمارستان؛ او که خود نیز به شدت مجروح شده بود تا مدت‌ها از کشته شدن کیان خبر نداشت

گریه پدر کیان پیرفلک برای پسرش روی تخت بیمارستان – ۵ دی
لطفأ صبر کنيد

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

۰۸:۱۵ ۶.۱۰.۱۴۰۱

آزادی موقت یکی از دختران خیابان انقلاب به قید وثیقه

۱۱:۲۹ ۶.۱۰.۱۴۰۱

ابراهیم رئیسی خطاب به معترضان: به معاندین رحم نخواهیم کرد

ابراهیم رئیسی، رئیس دولت جمهوری اسلامی و عضو پیشین کمیته معروف به «هیات مرگ» در دهه شصت.
ابراهیم رئیسی، رئیس دولت جمهوری اسلامی و عضو پیشین کمیته معروف به «هیات مرگ» در دهه شصت.

رئیس دولت جمهوری اسلامی اعتراضات مردمی سه ماه گذشته را به «جنگ احزاب» تشبیه کرد و گفت که بجز شایعه پراکنان و شایعه‌سازان همه در میدان اعتراضات بودند.

ابراهیم رئیسی در مراسمی که حکومت به نام «تشییع شهدای گمنام» برگزار کرد با بیان این مطلب خطاب به کسانی که آن‌ها را «شایعه‌سازان» نامید گفت: «در محاسبات خود اشتباه کردید، اگر فکر کردید با شایعه‌سازی کردن می‌توانید به اهداف خود برسید بارها تجربه کردید تجربه ناموفقی است.»

این عضو کمیته‌ای که به «هیات مرگ» در دهه شصت معروف شده، معترضان را تهدید کرد و ادامه داد: «آغوش ملت برای همه کسانی که دچار فریب شدند باز است اما به معاندین رحم نخواهیم کرد.»

۱۲:۲۷ ۶.۱۰.۱۴۰۱

در پی انتشار گزارش‌هایی از سوی برخی از زندانیان مبنی بر آزار و اذیت جنسی برخی از زنان بازداشت شده، قوه قضائیه جمهوری اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که «یک گروه قضایی» از «زندان زنان قرچک» بازدید و با تمام زندانیان گفتگو کرده «اما هیچ شکایتی اعلام نشده است.»

۱۳:۴۱ ۶.۱۰.۱۴۰۱

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG