گالری عکس

اين عکس ريس تيگنوس را در سال ۲۰۱۲ نشان میدهد که در دفتر کار شارلی ابدو يک کاريکاتور سياسی میکشد. او جزو ۱۲ نفری بود که در حمله افراد مسلحانه به اداره شارلی ابدو در ۱۸ ديماه ۱۳۹۳ (۸ ژانويه ۲۰۱۵)  به قتل رسيد.
گراميداشت شارلی ابدو
حمله تروريستی به يک هفته نامه فکاهی در پاريس
آتش بازی بر فراز تئاتر اوپرا و پل هاربر در برگزاری مراسم سال نوی سيدنی در استراليا - اول ژانويه ۲۰۱۵
جشن های سال نو در سراسر جهان
اين شير دريايی ماده که «ساراسا» نام دارد، برای کمک به مربی‌اش در تميزکاری، شلنگ را با دهان خود نگاه داشته است – آکواريوم ورزش‌های‌آبی ورزش‌گاه شيناگاوا در توکيو (ژاپن)
عکس‌های ديدنی روز
جوکو ويدودو، رئیس جمهوری اندونزی، پس ازديدار با اقوام و بستگان مسافران پرواز شماره ۸۵۰۱ در فرودگاه بين‌المللی خواندا، در سورابايا، درکنار مديرعامل شرکت ايرآسيا، تونی فرناندز،   راه می رود -- ۹ دی‌ماه ۱۳۹۳ (۳۰ دسامبر ۲۰۱۴)
مقامات اندونزی: به نظر می رسداجساد و چمدان های پیدا شده در اطراف جزیره بورنئو مربوط به پرواز ۸۵۰۱ خطوط هوایی ایرآسیا است
پرواز ۸۵۰۱ خطوط هوایی ایرآسیای مالزی قرار بود دو ساعت پس از برخاست از اندونزی و پرواز بر فراز دریای جاوه، در سنگاپور فرود آید اما کمتر از یک ساعت بعد، ارتباطش بابرج مراقبت قطع شد.
حمله مقامات جمهوری آذربایجان به دفتر رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی
Pope Francis gives his traditional Christmas "Urbi et Orbi" blessing from the balcony of St. Peter's Basilica at the Vatican, Dec. 25, 2014.
مراسم کريسمس در سراسر جهان
مردم در ايستگاه راه آهن سئول در کره جنوبی، به سخنان باراک اوباما در برنامه خبری تلويزيون گوش می دهند - ۱ دی ماه ۱۳۹۳ (۲۲ دسامبر ۲۰۱۴) 
تروريسم سايبری عليه «سونی»
رئيس جمهوری ايالات متحده، باراک اوباما، در سخنرانی کوتاهی خطاب به ملت آمريکا از تغيير اساسی  در سياست کشور نسبت به کوبا پرده برداشت -- ۲۶ آذر ۱۳۹۳ (۱۷ دسامبر ۲۰۱۴)
اوباما گشايش فصل جديدی در روابط با کوبا را اعلام می کند
سربازان پاکستانی شاگردان مدرسه را از محل حادثه، مدرسه ای در پيشاور، دور می کنند -- ۲۵ آذر (۱۶ دسامبر)
یک سخنگوی ارتش گفت نیروهای امنیتی دست کم ۶ شبه نظامی طالبان را کشتند.
يکی از گروگانها پس از فرار از  کافه ای که در «مارتين پليس» در قلب منطقه تجاری سيدنی (استراليا) به محاصره نيروهای انتظامی درآمده است به طرف مامور پليس ويژه میدود -- دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ (۱۵ دسامبر ۲۰۱۴)
بحران گروگانگيری در سيدنی، استراليا
قدمت خیابان‌های لامو به قرن دوازدهم میلادی می‌رسد.
شهر لامو واقع در جزیره‌ای به همین نام در کشور کنیا چندی پیش به فهرست میراث فرهنگی یونسکو راه یافت. سازمان آموزشی، عملی فرهنگی ملل متحد – یونسکو – منطقه قدیمی شهر لامو را یک محوطه میراث جهانی اعلام کرده و آن را کهن‌ترین سکونتگاه مردم سواحیلی در شرق آفریقا خوانده است.