ایران

Vahid Afkari, Habib Afkari prisoner, Iran
شماری از کاربران توئیتر در حمایت از حبیب و وحید افکاری با هشتگ‌های «برادران_افکاری» و «saveafkaribrothers» یک طوفان توئیتری به راه انداختند و از مقامات جمهوری اسلامی ضمن درخواست پایان دادن به تهدید، شکنجه و نگهداری طولانی مدت برادران افکاری در سلول انفرادی، خواستار آزادی این دو برادر از زندان شدند.
مراسم احیاء دانشگاه شریف
بر اساس آمار رسمی وزارت بهداشت ایران، از نوزدهم تا بیستم اردیبهشت، ، ۱۸ هزار و ۴۰۸ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور تأیید شد. 
Saba Kord Afshari
یک منبع مطلع می‌گوید، صبا کردافشاری، فعال مدنی زندانی در ایران در اعتراض به فشار‌های مضائف جمهوری اسلامی بر روی خانواده زندانیان سیاسی از جمله مادرش راحله احمدی که او نیز در زندان به‌سر می‌برد دست به اعتصاب غذا زده و خانواده این فعال مدنی نگران سلامت او هستند.
تاجزاده مصطفی Mostafa Tajzadeh
آقای تاجزاده دراین نامه به آقای خامنه ای پیشنهاد کرده است با درنظر گرفتن تجربه ۴۲ ساله وقت آن است که در قانون اساسی کنونی بازنگری شود، ریاست جمهوری در رهبری ادغام گردد، دوره تصدی رهبری، یک مدت محدود و معین باشد.
تجمع برخلاف پروتکل‌های بهداشتی در مراسم حکومتی روز قدس - تهران
همزمان با اعلام این که در یک شبانه روز گذشته در ایران بیش از ۳۸۰ تن دیگر بر اثر ابتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست داده و بیش از ۱۴ هزار نفر دیگر بر شمار مبتلایان به کرونا در کشور افزوده شده است، معاون وزیر بهداشت ایران درباره هرگونه تجمع و برگزاری نماز جماعت در ایام عیدفطر در کشور هشدار داد و گفت ویروس کرونا «ایدئولوژیک» عمل نمی‌کند.
FILE PHOTO: A rainbow flag is pictured on a balcony ahead of a referendum on anti-homophobia law in Neuchatel
انتشار خبر قتل علی فاضلی منفرد، معروف به علیرضا، به دست اعضای خانواده‌اش در رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از ایران و نیز کاربران شبکه‌های اجتماعی، بار دیگر توجه‌ها را معطوف به ستم مضاعف حکومت و جامعه ایران در حق این اقلیت به شدت آسیب‌پذیر نمود.
کارگران شرکت نیشکر هفت تپه در محوطه این کارخانه اعتصاب و تحصن کردند
برخی خبرگزاری‌های نزدیک به حکومت در ایران امروز شنبه با انتشار گزارش‌هایی اعلام کردند که «پس از برگزاری جلسات رسیدگی دادگاه در زمستان سال گذشته»، مالکیت شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه از بخش خصوصی خلع و به دولت واگذار شده است.
Karaj, Iran, Students
همزمان با تداوم بحران کرونا در ایران، تجمعات اعتراضی اقشار مختلف مردم در برخی شهرهای کشور همچنان ادامه دارد.
In this image made from April 17, 2021, video released by the Islamic Republic Iran Broadcasting, IRIB, state-run TV, various…
بر اساس یک گزارش اطلاعاتی جدید از ایالت شلسویگ-هولشتاین در شمال آلمان، جمهوری اسلامی ایران از روش‌هایی سری به منظور پنهان‌ کردن تلاش‌هایش برای دستیابی به فناوری تولید سلاح‌های کشتار جمعی استفاده می‌کند.
Anoushe Ashouri, Alika Ashouri, Prisoner, iran
فرزند آنوشه آشوری، مهندس ایرانی بریتانیایی زندانی در ایران، می‌گوید، با وجود تماس‌های مکرر با سفارت بریتانیا در ایران و درخواست کمک، به خانواده گفته شده است که به دلیل آن که جمهوری اسلامی تابعیت دوگانه را قبول ندارد، ‌آن سفارتخانه نمی‌تواند هیچ دخالتی در پرونده داشته باشد.