لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ایران ۲۰:۵۸

کاپیتان تیم ملی والیبال آمریکا: تفاوت ما با ایران در سرویس‌ها بود


کاپیتان تیم ملی والیبال آمریکا: تفاوت ما با ایران در سرویس‌ها بود
لطفأ صبر کنيد

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

دیوید لی کاپیتان تیم ملی والیبال آمریکا، دلیل برتری تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا در دیدار روز جمعه ۲۹ خرداد را در سرویس‌ و دفاع بهتر ایران دانست.

دیوید لی، کاپیتان تیم ملی والیبال آمریکا یک روز پس از انجام نخستین دیدار ایران و آمریکا در تهران در گفت و گو با بخش فارسی صدای آمریکا گفت: «بازی بسیار پراسترسی بود و جمعیت در ورزشگا واقعا بی‌نظیر بودند. شلوغ‌ترین ورزشگاهی بود که در آن بازی کردم.»

کاپیتان تیم آمریکا در توضیح دلایل باخت مقابل ایران گفت: «ایران سرویس‌های بسیار خوبی زد و ما هم اشتباهاتی داشتیم که در مقابل تیمی مانند ایران واقعا مرگبار بود. به نظر من تفاوت دو تیم را سرویس‌ها رقم زدند. اگر سرویس‌های بهتری می‌زدیم و بهتر دفاع می‌کردیم شرایط فرق می‌کرد.»

دیوید لی درباره بازیکنان تیم ایران نیز گفت: «سرعت تیم ایران به ویژه شهرام محمودی واقعا بالا بود. ما باید چیزهایی را در تیم خود تغییر کنیم که بتوانیم این عملکرد بازیکنان ایران را متوقف کنیم.»

به اعتقاد او، تیم آمریکا باید در دفاع و دریافت شرایط خود را بهتر کند تا بازی خود را به سطح تیم ایران برساند. کاپیتان تیم ملی آمریکا، میزبانی ایران را در بقیه دیدارهای این مرحله از لیگ جهانی را عاملی دانست که موجب می‌شود شانس ایران برای صعود بیشتر شود.

XS
SM
MD
LG