لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۱۹

درخواست کمپین سندرز برای راهپیمایی در آستانه کنوانسیون حزب دموکرات


تجمع گروهی از هواداران برنی سندرز داوطلب ناکام نامزدی انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا در نیویورک - ۲۳ ژوئن ۲۰۱۶
تجمع گروهی از هواداران برنی سندرز داوطلب ناکام نامزدی انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا در نیویورک - ۲۳ ژوئن ۲۰۱۶

برنی سندرز دیگر داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا از حزب دموکرات که دیگر امید چندانی به غلبه بر رقیب خود ندارد، در آستانه برگزاری کنوانسیون ملی حزب خواستار مجوز برای برگزاری یک گردهمایی انتخاباتی شد.

به گزارش رسانه‌های آمریکا، کمپین انتخاباتی سناتور ایالت ورمانت، که هنوز بطور رسمی شکست از هیلاری کلینتون را نپذیرفته و به کارزار انتخاباتی خود پایان نداده، برای برگزاری گردهمایی در روز ۲۴ ژوئیه در فیلادلفیا درخواست مجوز کرده است.

به نوشته "برلینگتون فری پرس" درخواست برای این مراسم در پارک فرانکلین روزولت – که برآورد می شود بین ۱۵ تا ۴۰ هزار نفر در آن شرکت کنند – تنها یکی از ۱۰ درخواستی است که تاکنون از سوی هواداران برنی سندرز برای برگزاری مراسم مختلف ارسال شده است.

برنی سندرز اوایل خرداد ماه در سخنانی در میان هواداران خود در ایالت کالیفرنیا، با بیان این که "دموکراسی همیشه قشنگ، آرام و ملایم نیست،" پیش بینی کرد که کنوانسیون ملی حزب دموکرات ممکن است آرام برگزار نشود.

کنوانسیون ملی حزب دموکرات قرار است از ۲۵ تا ۲۸ ژوئیه در پنسیلوانیا برگزار شود. نامزد نهایی این حزب برای انتخابات هشتم نوامبر آینده (آبان ۱۳۹۵) بطور رسمی در این کنوانسیون معرفی خواهد شد.

XS
SM
MD
LG