لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۰۴

دادگاه لس آنجلس مانع انتشار عکس و فیلم برهنه ستاره بریتانیایی شد


سرانجام دادگاه عالی لس آنجلس حکم نهایی خود درباره پرونده جنجالی «میشا بارتون» بازیگر مشهور بریتانیایی را صادر کرد. براساس رای دادگاه، دوست پسر سابق او نمی تواند عکس و فیلم برهنه میشا بارتون را منتشر کند.

این بازیگر جوان مدعی شده بود، عکس ها و فیلم های برهنه او توسط دوست پسر سابقش و با هدف انتقام جویی در فضای مجازی منتشر شده است.

به گفته میشا بارتون این عکسها مخفیانه و بدون آگاهی او گرفته شده و این هنرمند بریتانیایی قربانی یک دسیسه غیراخلاقی است.

میشا بارتون که با بازی در سریال تلویزیونی «او سی» به شهرت رسیده، چندی پیش به رابطه عاشقانه خود با «جان زاکاریس» خاتمه داد و او را از زندگی خود کنار گذاشت.

به گفته میشا بارتون، جان تصاویر برهنه او را برای سایت های پورنوگرافی فرستاده تا از این طریق هم انتقام گرفته و هم پولی به جیب بزند.

البته جان زاکاریس با رد اتهامات وارده، مدعی است این تصاویر با رضایت میشا بارتون گرفته شده و دوست دختر سابقش در ابتدا مشکلی با این موضوع نداشته است.

جان زاکاریس در جلسات دادگاه با اشاره به رابطه عاشقانه خود با میشا بارتون گفت، این تصاویر بخشی از خاطرات شخصی است و می تواند به هر صورتی که مایل باشد از آنها استفاده کند.

با توجه به رای صادره از سوی دادگاه عالی لس آنجلس، به نظر می رسد قاضی پرونده، بی اطلاعی میشا بارتون را پذیرفته و رأی خود را به نفع وی صادر کرده است.

میشا بارتون پس از پایان دادگاه، رأی صادره را پیروزی بزرگی برای زنان توصیف کرد، چرا که حق مالکیت آنها بر تصاویر شخصی را محترم شمرده و مانع سوءاستفاده اشخاص سودجو می شود.

«لیزا بلوم» وکیل این هنرمند نیز با انتشار عکس خود همراه با میشا در توئیتر، از موفقیت در این پرونده جنجالی و پیروزی موکلش ابراز شادی کرد.

به این ترتیب جان زاکاریس باید تمامی این عکس ها و فیلم های برهنه را به میشا بارتون تحویل دهد و درصورت درز این تصاویر برهنه به فضای مجازی با مجازات سنگینی مواجه خواهد شد.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG