لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ ایران ۰۱:۲۳

«برد پیت» سکوتش را شکست: رفتار بدی با آنجلینا و بچه‌ها داشتم


برد پیت ۵۳ ساله، می گوید مشروب و ماری جوانا را کنار گذاشته است.

«برد پیت» بازیگر مشهور آمریکایی سرانجام سکوت خود را درباره دلایل جدایی از آنجلینا جولی شکست و در جریان یک گفت و گوی هنری، برای نخستین بار درباره جدایی از همسرش صحبت کرد.

این ستاره بزرگ هالیوود در مصاحبه اختصاصی با مجله «جی کیو استایل» گفت، از رفتار نامناسبی که با همسر و فرزندانش داشته، پشمان است و قصد ندارد دادگاه طلاق را به صحنه نبرد با آنجلینا تبدیل کند.

او ضمن تمجید از آنجلینا جولی گفت، خوشبختانه آنها در بیشتر موارد تفاهم دارند و تلاش می کنند این فرآیند قانونی در نهایت آرامش و بصورت مسالمت آمیز طی شود.

برد پیت ضمن ابراز دلتنگی برای فرزندانش، شرایط آنها را به دلیل فروپاشی خانواده حساس و نگران کننده توصیف کرد.

با این حال او گفت، اطمینان دارد این روزهای سخت و دشوار سپری می شود و آنها خانواده ای خوشحال و سرزنده خواهند بود.

برد پیت در این مصاحبه اعتراف کرد، سال گذشته به شدت افسرده بوده و به همین دلیل مشروبات الکلی و ماری جوانا مصرف می کرده است.

البته مصرف بیش از حد مشروب و ماری جوانا نه تنها تسکین بخش نبوده بلکه او را به فردی عصبانی و پرخاشگر تبدیل کرده و باعث رنجش جولی و فرزندانش شده است.

برد پیت گفت، این جدایی دردناک، ضربه مهلکی بود و او را سخت دگرگون کرد.

این بازیگر آمریکایی، در هفته های اخیر با مراجعه به روانشناس، روند درمانی خود را آغاز کرده و در حال حاضر شرایط روحی مناسبی دارد.

او گفت مشروب و ماری جوانا را کنار گذاشته، به کلاس یوگا می رود، ورزش می کند و فقط آب میوه و آب گازدار می نوشد.

برد پیت علاقه زیادی به مجسمه سازی دارد و ساعتهای زیادی در گارگاه مشغول ساخت تندیس و چیدمان های گوناگون است، سرگرمی که به گفته او آرامش بخش است.

سپتامبر گذشته آنجلینا جولی بصورت رسمی از برد پیت تقاضای طلاق کرد، او گفت برای رفاه، امنیت و آسایش فرزندانش مجبور به اتخاذ این تصمیم دشوار شده است.

جدایی غیر منتظره این زوج محبوب و دوست داشتنی سینما یکی از خبرهای جنجالی سال گذشته بود و تا مدتها سوژه نخست نشریات و سایت های هنری بود.

آنجلینا جولی و برد پیت سه کودک به نام های «مداکس»، «پاکس» و «زهرا» را به فرزندی قبول کردند و صاحب سه فرزند دیگر به نام های «شیلو»، «ناکس» و «ویوین» هستند.

http://gdb.voanews.com/504DC5E1-F75B-4FFC-B4D1-9C2ABE3A6DD5.gif

XS
SM
MD
LG