لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۳۳

آنجلینا جولی و برد پیت به افتخار تعطیل شدن روزنامه جنجال برانگیز«روپرت مرداک» ازدواج می کنند


آنجلینا جولی و برد پیت به افتخار تعطیل شدن روزنامه جنجال برانگیز«روپرت مرداک» ازدواج می کنند
آنجلینا جولی و برد پیت به افتخار تعطیل شدن روزنامه جنجال برانگیز«روپرت مرداک» ازدواج می کنند

­

بنا بر گزارش روزنامه «لس آنجلس تایمز»، با تعطیل شدن نشریه انگلیسی و جنجال آفرین«نیوز آو د ورلد» News Of The World که کار اصلی آن پخش اخبار و شایعات و گاه دروغ هایی درباره ستارگان سینما و افراد سرشناس جهان بود، آنجلینا جولی و برد پیت تصمیم گرفتند پس از شش سال زندگی مشترک، بالاخره با یکدیگر ازدواج کنند.

ارتباط میان تصمیم «جولی» و «پیت» به ازدواج با تعطیل شدن روزنامه مذکور از آنجا سرچشمه می گیرد که در ژانویه ٢٠١٠ این نشریه با قاطعیت اعلام کرد که «آنجلینا جولی» و «برد پیت» برای همیشه از هم جدا خواهند شد.

این خبردر نهایت برای معروف ترین زوج هنری هالیوود نتایج سودمندی به همراه داشت و «جولی» و «پیت» توانستند روزنامه «نیوز آو د ورلد» را به اتهام نشر اخبار دروغ و خدشه آور به زندگی هنری و خصوصی آن دو به محاکمه بکشند ومبلغ گزافی به عنوان خسارت از صاحبان معروف این روزنامه از جمله «روپرت مرداک» دریافت کنند. مبلغی که تماما به بنیاد نیکوکاری جولی و پیت اهدا شد و به مصرف کمک به سازمان های خیریه مختلف رسید.

یکی از کسانی که درپیشبرد ادعای خسارت به آنجلینا جولی و برد پیت کمک دهنده بود، وکیلی بود که روزنامه «نیوز آو د ورلد» از او به عنوان «وکیل طلاق» آنجلینا و برد نام برده بود درحالی که این شخص کوچکترین ارتباطی با زوج هنری هالیوود نداشته و کوچکترین نظریه ای هم در رابطه با جدا شدن آن دو از یکدیگر ارائه نداده بود.

آنجلینا جولی و برد پیت در طول سال هایی که با یکدیگر زندگی کرده اند هر بار به مناسبتی که با اخبار مهم روز ارتباط داشته اعلام کرده اند که بالاخره با یکدیگررسما ازدواج خواهند کرد.

اما این بار خبر ازدواج این زوج محبوب و نیکوکار سینمای هالیوود از سه منبع مختلف به دست آمده است و نشریه «یو اس ویکلی» هم اعلام کرده است که جولی و پیت در یک «مراسم خودمانی و خصوصی» ازدواج خواهند کرد که «ممکن» است در خانه مسکونی این زوج در فرانسه و با حضور فرزندان آن ها انجام شود.

اما این درحالی است که «جولی» و «پیت» بتازگی یک بار دیگر اعلام کرده اند که تا روزی که ازدواج همجنسگرایان در آمریکا قانونی نشده دست به این ازدواج نخواهند زد. «آنجلینا جولی» تابستان گذشته در یک مصاحبه با شبکه تلویزیونی «ای بی سی»ABC گفته بود که اگر فرزندان او و «برد پیت» از آن ها بخواهند که با هم ازدواج کنند آن دو بلافاصله این کار را انجام خواهند داد.

چندی بعد در ماه مه گذشته «برد پیت» هم به نشریه «یو اس ای ویکلی» گفت:«این مسئله برای بچه های ما مهم تر است تا برای خود ما. اما اگر آن ها واقعا خواستار ازدواج رسمی ما باشند ما حتما با این مسئله به صورت جدی تری برخورد خواهیم کرد و بدون شک پاسخگوی خواست های آن ها خواهیم بود.»

با این همه «برد پیت» یک بار دیگر بر این مسئله تکیه دارد که اگر او و آنجلینا حق ازدواج دارند، پس هرفرد دیگری هم باید این حق را داشته باشد:« این روزها ایالت نیویورک هم به همجنسگرایان حق ازدواج داده و من و آنجلینا فکر می کنیم این حق مسلم هر شهروند آمریکایی است که بتواند از حقوق مساوی ازدواج به نفع خود استفاده کند. ما امیدواریم به زودی زمانی فرا برسد که این نوع محدودیت ها بکلی از سرراه شهروندان برداشته شود و هر فرد آمریکایی بتواند به طور مساوی از حق ازدواج خود بهره مند شود.»

با تعطیل شدن روزنامه شایعه ساز«نیوز آو د ورلد» ما امروز می دانیم که «چارلی شین» و «وسلی اسنایپ» نمرده اند و شایعه جدا شدن «دوک و دوشس کمبریج» یعنی پرنس ویلیام و کیت میدلتون هم یک دروغ است اما آیا به راستی آنجلینا جولی و برد پیت بالاخره ازدواج خواهند کرد؟

XS
SM
MD
LG