لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۰۵

زمزمه بازگشت آنجلینا جولی و برد پیت همزمان با گلایه جولی از زندگی مجردی


«آنجلینا جولی» بازیگر مشهور آمریکایی در جریان تازه ترین مصاحبه های خود گفت، از زندگی مجردی لذت نمی برد و روزهای سختی را تجربه می کند. اظهار نظر این بازیگر سرشناس هالیوود با زمزمه هایی درباره بازگشت او و همسرش برادر پیت همزمان شده است.

یو اس ویکلی به نقل از منابعی نزدیک به این دو نوشت ماجرا طلاق آنها متوقف شده و جولی و پیت قصد بهبود اختلافات را دارند.

رابطه این زوج سرشناس هالیوودی یک سال پیش و بعد از یک سفر با جت اختصاصی شان برهم خورد. جولی بعد ها فاش کرد که پیت رفتار خشنی با فرزندان شان دارد.

این خبر در حالی منتشر شده که روز دوشنبه آنجلینا جولی گفت تلاش می کند این دوران سخت و دشوار را سپری کرده و به وضعیت آشفته خانواده خود سر و سامان دهد.

او پس از جدایی از «برد پیت» مدتی دچار افسردگی شد و داروهای آرامبخش مصرف می کرد، ولی با پایان این دوره درمانی، شرایط بهتری دارد و به تدریج زندگی عادی را از سر می گیرد.

او اداره امور خانه و سرپرستی بچه ها را برای یک مادر تنها چالشی بزرگی توصیف کرد و گفت ترجیح می داد مونس و همدمی داشت تا او را در این مراحل سخت و دشوار همراهی می کرد.

این ستاره بزرگ هالیوود در ماههای اخیر بیشتر وقت و انرژی خود را صرف رسیدگی به فرزندانش کرده و بیشتر اوقاتش را با آنها گذرانده است.

او که به همین دلیل مدتی از سینما دور بود، حالا سرگرم بررسی پیشنهادهای مختلف است و بزودی بازیگری را از سر می گیرد.

به گفته مدیر هنری آنجلینا جولی او به احتمال بسیاری بازی در دومین قسمت از مجموعه سینمایی «مالیفیسنت» را می پذیرد و این نخستین فیلمی خواهد بود که این هنرمند آمریکایی پس از جدایی از برد پیت در آن حضور خواهد داشت.

آنجلینا جولی این روزها سرگرم اکران فیلم جدیدش «ابتدا آنها پدرم را کشتند» در جشنواره های مختلف است، اثری داستانی که خود آن را کارگردانی کرده و کشتار مردم کامبوج توسط خمرهای سرخ را به تصویر می کشد.

آنجلینا جولی این فیلم را به درخواست پسرش مداکس ساخته، او که در کامبوج متولد شده، بسیاری از اعضای خانواده و اقوامش را در این حواث مرگبار از دست داده است.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG