لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۸:۱۵

زن ایرانی «منتقم قاسم سلیمانی» به زندان نمی‌رود؛ ۳ سال حبس تعلیقی برای نیکا نیکوبین


عکسی از متهم پرونده (عکس توسط اداره پلیس شهرستان هندرسون ارائه شده است)
عکسی از متهم پرونده (عکس توسط اداره پلیس شهرستان هندرسون ارائه شده است)

دانشجوی کالج تگزاس که به تلافی حمله پهپادی آمریکا در سال ۲۰۲۰ -که منجر به کشته شدن قاسم سلیمانی شد - به یک مرد آمریکایی چاقو زد، به سه سال حبس تعلیقی محکوم شده است به این معنا که او به زندان نخواهد رفت.

به گزارش فاکس‌نیوز، قاضی دادگاه،‌ نیکا نیکوبین را به سه سال حبس تعلیقی محکوم کرد. او که در ۱۲ سالگی از ایران به ایالات متحده مهاجرت کرد، به دادگاه گفت که از مشکلات روانی از جمله افسردگی شدید، اسکیزوفرنی و اختلال دوقطبی رنج می‌برد.

بنا بر گزارش پلیس شهر هندرسون، نیکوبین و این مرد آمریکایی در یک وبسایت دوستیابی با هم آشنا شدند و سپس توافق کردند که روز ۱۴ اسفند با هم در هتلی ملاقات کنند.

به گفته پلیس، زمانی که آنها در اتاقی در این هتل بودند، نیکوبین چشمان مرد را با یک چشم‌بند بست و آنها رابطه جنسی برقرار کردند. نیکوبین در همین حین چراغ‌ها را خاموش کرد و دقایقی بعد، مرد در گردنش احساس درد کرد.

در گزارش پلیس آمده است، این زن ظاهرا حمله با چاقو به مرد حین برقراری رابطه جنسی را با هدف انتقام‌گیری از کشته شدن قاسم سلیمانی توسط ایالات متحده، انجام داده است.

قاسم سلیمانی، فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دیماه ۱۳۹۸ در حمله پهپادی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد.

XS
SM
MD
LG