لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۳۳

حمله به پلیس راه در سیستان و بلوچستان


در استان سیستان و بلوچستان، گروهی از افراد مسلح ناشناس با استفاده از تله انفجاری دو دستگاه خودروی پلیس راه را در منطقه جکیگور هدف قرار دادند.

در استان سیستان و بلوچستان، گروهی از افراد مسلح ناشناس با استفاده از تله انفجاری دو دستگاه خودروی پلیس راه را در منطقه جکیگور هدف قرار دادند. پلیس می گوید عملیات مهاجمانی که آن ها را «اشرار مسلح» خوانده، تلفات جانی دربرنداشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمدرضا کورسی، فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان با تایید این خبر گفت: «اشرار مسلح صبح امروز در مسیر تردد دو خودروی پلیس راه جکیگور نسبت به انفجار مواد منفجره اقدام کردند که خوشبختانه به ماموران پلیس راه آسیبی نرسید.»

به گفته فرمانده پلیس راه سیستان و بلوچستان، دراین اقدام تروریستی که در ۸ کیلومتری پاسگاه پلیس راه جکیگور و بعد از شهرک صنعتی رخ داد دو دستگاه خودرو مِگان و سمند پلیس دچار خسارت شد.

افراد مسلح شامگاه چهارشنبه با هدف قراردادن خودروی گشتی نیروی انتظامی در سراوان سه مامور انتظامی را کشتند. در رویدادی جداگانه، حمله بامداد پنجشنبه شورشیان به پاسگاه آسپیچ در حومه شهرستان سراوان، مرگ یک درجه‌دار نیروی انتظامی را در پی داشت.

افراد مسلح صبح شنبه بهرام باشنده مدیر امور اجتماعی فرمانداری ایرانشهر را هدف گلوله قرار دادند که منجر به مرگ وی شد.

XS
SM
MD
LG