لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۲۸

شمار بیشتری از دانشگاه‌ها پس از تعطیلات شکرگزاری در آمریکا بسته خواهند شد


دانشجویی در حال عبور از مقابل ساختمانی در دانشگاه کارنگی ملون در شهر پیتزبورگ. آرشیو، ۷ ژوئن ۲۰۱۹
دانشجویی در حال عبور از مقابل ساختمانی در دانشگاه کارنگی ملون در شهر پیتزبورگ. آرشیو، ۷ ژوئن ۲۰۱۹

بخش انگلیسی صدای آمریکا ـ با افزایش موارد ابتلا به کووید-۱۹ در ایالات متحده، شمار بیشتری از دانشگاه‌های این کشور پس از تعطیلات روز شکرگزاری در اواخر ماه نوامبر تمام کلاس‌هایشان را به صورت آنلاین برگزار خواهند کرد. با این وجود برخی از دانشگاه‌ها می‌گویند به دانشجویان‌شان اجازه خواهند داد به خوابگاه‌ها برگردند.

دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه آریزونا، دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و برکلی، دانشگاه سیراکیوز در نیویورک، و دانشگاه میشیگان از جمله شمار فزاینده‌ای از مراکز آموزش عالی هستند که به آموزش حضوری برای ترم تحصیلی پاییز و زمستان پایان می‌دهند.

دانشجویان در یک سال عادی تحصیلی برای تعطیلات شکرگزاری به خانواده‌های‌شان ملحق می‌شوند. آنها معمولا پس از تعطیلات روز شکرگزاری به دانشگاه برمی‌گردند تا یک ماه باقیمانده از ترم پاییز را تا اواخر ماه دسامبر به پایان برسانند. آنها سپس برای گذراندن تعطیلات زمستانی، که شامل کریسمس و سال نو میلادی است، به خانه های‌شان برمی‌گردند. دانشجویان به طور معمول ماه ژانویه کلاس‌های تازه را آغاز می کنند.

اما همه‌گیری ویروس کرونا تقویم تحصیلی دانشگاه‌ها با دهه‌ها سابقه را زیر و رو کرده است.

دانشگاه‌ها می‌کوشند با محدود کردن جابه‌جایی دانشجویان مانع گسترش ویروس کرونا در زمستان شوند.

بیشتر دانشکده‌های دانشگاه ایالتی نیویورک دانشجویان را موظف کرده‌اند پیش از ترک دانشگاه برای بازگشت به خانه نتیجه منفی آزمایش تشخیص ابتلا به کووید-۱۹ را به دانشگاه ارائه دهند.

XS
SM
MD
LG