لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۰۷

اظهار نظرهای ضد و نقیض پزشکان در پی بستری شدن محمود عباس


نمایی از ساختمان بیمارستان «الاستشاری» در رام الله که محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی در آن تحت مداوا قرار گرفته است.
نمایی از ساختمان بیمارستان «الاستشاری» در رام الله که محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی در آن تحت مداوا قرار گرفته است.

محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی یکشنبه شب در بیمارستان برای آزمایشهای پزشکی بستری شد. پزشکان معالج درباره وضعیت رهبر ۸۲ ساله فلسطینی اظهارات ضد و نقیضی داشته‌اند.

آقای عباس طی یک هفته سه بار بستری شده و روز سه‌شنبه در بیمارستان «الاستشاری» در شهر رام الله مورد عمل جراحی مختصر در ناحیه گوش میانی قرار گرفت. پس از آن نیز به گفته مدیر بیمارستان، شنبه و یکشنبه شب برای برخی آزمایش‌ها به بیمارستان مراجعه کرد.

اما یکی از پزشکان بیمارستان به خبرگزاری رویترز گفته است که مراجعه محمود عباس به بیمارستان ارتباطی با جراحی گوش او ندارد و به گفته او به این مقام فلسطینی در ارتباط با التهاب سینه آنتی بیوتیک می‌دهند.

«وفا» خبرگزاری فلسطینی از دیدار امروز صائب عریقات، مذاکره کننده بلندپایه فلسطینی، با محمود عباس در بیمارستان خبر داد و از او نقل کرد که حال رهبر سازمان آزادی بخش فلسطینی خوب است.

دستیار عریقات گفته است که محمود عباس طی یکی دو روز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد.

محمود عباس در ماه فوریه در سفر به آمریکا در بیمارستان مورد آزمایش‌های پزشکی قرار گرفت.

https://gdb.voanews.com/DB8B35EC-8161-4D0C-8176-61890B65E8A4.gif

XS
SM
MD
LG