لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۰۶
۰۴:۳۳ ۸.۹.۱۴۰۲

استقبال وزرای خارجه کشورهای گروه ۷ از توقف درگیری‌ها؛ همه گروگانها بدون قید و شرط آزاد شوند

۰۳:۵۰ ۸.۹.۱۴۰۲

ارسال بیش از ۲۵ تن کمک از سوی آمریکا برای ساکنان غزه؛ کمک‌ها همچنان ادامه دارد

۰۳:۴۹ ۸.۹.۱۴۰۲

پنتاگون: از زمان آتش‌بس، هیچ حمله‌ای به نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه صورت نگرفته است

وزارت دفاع ایالات متحده، پنتاگون روز سه‌شنبه اعلام کرد از زمان اجرایی شدن آتش‌بس موقت میان اسرائیل و حماس در هفته گذشته، حملات روزانه به نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه متوقف شده و دیگر هیچ حمله‌ای صورت نگرفته است.

به گفته سخنگوی پنتاگون، نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه، از اواسط اکتبر بیش از ۷۰ بار با راکت و هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار گرفته‌اند. ایالات متحده نیروهای مورد حمایت جمهوری اسلامی را عامل این حملات می‌داند.

۰۰:۴۳ ۸.۹.۱۴۰۲

اعضای گروه جهاد اسلامی در تحویل گروگان‌های در بند حماس مشارکت داشته‌اند

۲۲:۵۰ ۷.۹.۱۴۰۲

اسرائیل اواخر روز دوشنبه ششم آذر، نشستی را در دفتر سازمان ملل متحد در ژنو برای افزایش آگاهی در مورد خشونت جنسی اعمال شده علیه زنان در جریان حملات ۱۵ مهر شبه نظامیان حماس برگزار کرد.

۲۲:۳۵ ۷.۹.۱۴۰۲
سخنگوی وزارت امور خارجه قطر، ماجد النصاری، روز سه‌شنبه تائيد کرد که ۱۰ گروگان اسرائیلی در دست حماس به صلیب سرخ منتقل شدند.

۲۰:۴۸ ۷.۹.۱۴۰۲
رسانه‌های عبری در اسرائيل می‌گویند روند انتقال ۱۰ گروگان حماس به صلیب سرخ، که طبق توافق جدید تمدید آتش‌بس قرار بود روز سه‌شنبه آزاد شوند، آغاز شده است.

۲۰:۳۳ ۷.۹.۱۴۰۲
خانواده کفیر بیباس، نوزاد ۱۰ ماهه اسرائيلی که نزدیک به یک‌پنجم عمرش را در اسارت حماس بوده است، خواستار آزادی او شدند.

۱۸:۴۶ ۷.۹.۱۴۰۲
ایلان ماسک، کارآفرین و مالک شبکه اجتماعی «ایکس»، در سفر به اسرائیل قول داد هنگام آزاد شدن تمام گروگان‌های در اسارت حماس، از یک نماد به نشانه حمایت از آنها استفاده کند و بر گردن خود بیاویزد.

۱۸:۴۵ ۷.۹.۱۴۰۲
نخست‌وزیر قطر روز سه‌شنبه در دوحه با روسای سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) و تشکیلات اطلاعاتی اسرائيل، موساد، دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

بارگذاری بیشتر

XS
SM
MD
LG