لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۲۵

رهبر ایران از عملکرد دولت احمدی نژاد دفاع کرد


آیت الله علی خامنه ای، رهبر ایران در دیدار با هیات دولت محمود احمدی نژاد از عملکرد دولت وی تقدیر کرد و بیان «شعارهای انقلابی» را از جمله دستاوردهای بزرگ دولت او نامید.

آیت الله علی خامنه ای در بخشی از اظهارات خود گفته است «همه در طی هشت سال اخیر احساس و درک کردند که رئیس جمهور محترم و همکاران ایشان با تحمل سختی ها نسبت به همه دولت ها و دوره های دیگر کارهای بسیار پرحجم و پرشتابی انجام می دهند».

گفته های رهبر ایران در آخرین دیدار وی با مقامات هیات دولت محمود احمدی نژاد در شرایطی اظهار شده اند که برخی از ناظران سیاسی ایران در مورد وجود اختلاف نظرهایی بین رئیس جمهوری و آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی گمانه زنی کرده بودند.

آقای خامنه ای همچنین در بخشی از گفته های خود در مورد عملکرد دولت احمدی نژاد متذکر شده است «بی اعتنایی به امتیازات، كار بی وقفه و خودداری از آسودگی و استراحت، امتیاز بزرگ این دولت است و همه كسانی كه در صدد قضاوت هستند باید به این نكات با ارزش توجه كنند».

رهبر جمهوری اسلامی همچنین تاکید کرد «بعضی حتی کارهای ملموس دولت را انکار می کنند اما مهم این است که تلاش ها و زحمات انجام شده در فضای عمومی کشور بیان و ثبت شود».

او همچنین بر مطرح کردن شعارهای انقلابی، شیوه های انقلابی، اهداف و انگیزه ها انقلاب اسلامی ایران در مجامع بین المللی تاکید کرده و توجه به این مسائل را از جمله دستاوردهای بزرگ دولت محمود احمدی نژاد خوانده است.

اقشار وسیعی از سیاستمداران دولتی و چهره های فعال در بخش خصوصی و دولتی و نیز افکار عمومی در داخل و خارج از کشور همواره از عملکرد دولت محمود احمدی نژاد و سیاست های او به ویژه در زمینه اقتصادی و سیاسی به شدت انتقاد کرده اند.

حسن روحانی، رئیس جمهوری منتخب ایران روز یکشنبه در اظهارات خود در مجلس شورای اسلامی به رشد اقتصادی منفی ایران در طی دو سال گذشته و سطوح بالای تورم اشاره کرد.
XS
SM
MD
LG