لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۰۳

علی دایی: از حق خود در برابر مایلی‌کهن گذشت کردم


علی دایی با انتشار نامه سرگشاده‌ای، اعلام کرد که از حق قانونی خود در برابر محمد مایلی کهن گذشت کرده است.

دایی در این نامه که روز چهارشنبه منتشر شد نوشت: «امروز اما نه به اصرار کسی که پس از مشورت با خانواده‌ام تصمیم گرفتم از آنچه قانون حق من دانسته بگذرم.»

محمد مایلی کهن، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران که با شکایت علی دایی به چهار ماه حبس تعزیری محکوم شده است، روز سه‌شنبه برای سپری کردن زندان، خود را به اجرای احکام معرفی کرد. مایل کهن که توسط محمد خاکپور همراهی می‌شد برای اجرای حکم به زندان اوین منتقل شد.

علی دایی از مایلی کهن به دلیل مصاحبه‌هایی که علیه او انجام داده بود شکایت کرده بود.

حال با اعلام رضایت علی دایی، در صورت موافقت دادگاه، محمد مایلی کهن از زندان آزاد خواهد شد.

دایی در نامه سرگشاده خود نوشته است: «در روزهایی که بدترین نسبت‌ها را به من و خانواده‌ام می‌دادند و همه سکوت کرده بودند چه می‌شد کرد جز اینکه دست به دامان قانون شوم؟»

در ادامه این نامه آمده است: «طی روزهای اخیر بزرگان بسیاری با من تماس گرفتند و البته همه دوستان به تنها سئوال من پاسخ قانع کننده ندادند. پرسیدم به خانواده شما توهین شود چه می‌کنید و هیچکدام نتواستند خودشان را جای من قرار دهند.»

علی دایی در نامه خود دلیل شکایت از مایلی کهن را دفاع از حیثیت خانواده‌اش عنوان کرده و در ادامه نوشته است: «امروز برای رفع تکدر خانواده‌ای که در ماجرای ما هیچ قصوری نداشته اما عضوی از خود را گرفتار می‌بیند از حقم گذشتم و امیدوارم خداوند از گناهان همه ما بگذرد.»

XS
SM
MD
LG