لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۰۳

محمد مایلی‌کهن، برای گذراندن محکومیت خود به زندان اوین رفت


سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران برای سپری کردن محکومیت حبس تعزیری خود به زندان اوین منتقل شد.

مایلی‌کهن که در پی مصاحبه‌هایی علیه علی دایی با شکایت او به دادگاه فراخوانده شده بود، به چهار ماه حبس تعزیری محکوم شد. کاپیتان سابق پرسپولیس تهران، سه‌شنبه خود را به اجرای احکام قوه قضاییه معرفی کرد و برای گذاردن محکومیت خود به زندان اوین منتقل شد.

وکیل علی دایی، به خبرگزاری ایسنا گفت که اگر مایلی کهن عذرخواهی می‌کرد، دایی شکایت خود را پس می‌گرفت.

در انتقال مایلی‌کهن به زندان، محمد خاکپور، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران مایلی‌کهن را همراهی می‌کرد.

وزیر ورزش دستور پیگیری داد

در همین ارتباط، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که وزیر ورزش به معاونت حقوقی این وزارتخانه دستور پیگیری امکان آزادی مایلی کهن را داده است.

مازیار ناظمی گفت: «پس از این که حکم محمد مایلی کهن اجرا و وی به زندان اوین منتقل شد، وزیر ورزش به معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش و جوانان دستور داد پیگیر وضعیت آقای مایلی کهن باشند و مقدمات آزادی او را فراهم کنند.»

وزارت ورزش که خود از علی دایی به دلیل بیان سخنانی علیه وزیر ورزش شکایت کرده، همزمان پیگیری پرونده دایی – مایلی کهن را نیز در دستور کار قرار داده است.

ناظمی درباره پیگیری پرونده شکایت وزارت ورزش از علی دایی گفت: «وزارت ورزش و جوانان تا روشن شدن تکلیف این پرونده‌، شکایتش را پیگیری خواهد کرد»

علی دایی پس از برکنار از سرمربی‌گری تیم پرسپولیس تهران، وزیر ورزش را مسئول برکناری خود دانسته بود. وزارت ورزش این موضوع را به شدت رد کرد.

XS
SM
MD
LG