لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۱۹

یقه‌درانی معاون وزیر در نخستین تجربه ریاست علی مطهری بر مجلس


بنا بر گزارش‌ها، آقای آقایی در هنگام نطق محمدعلی پورمختار، نماینده بهار و کبودرآهنگ یقه پیراهنش را پاره کرد.
بنا بر گزارش‌ها، آقای آقایی در هنگام نطق محمدعلی پورمختار، نماینده بهار و کبودرآهنگ یقه پیراهنش را پاره کرد.

معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی ایران با یک نماینده مجلس شورای اسلامی درگیر شد. این درگیری در زمان نخستین تجربه علی مطهری در مقام ریاست مجلس شورای اسلامی رخ داد.

به گزارش رسانه‌های ایران، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در روز سه‌شنبه ۱۸ خرداد حاشیه‌ساز بود و خلیل آقایی، معاون پارلمانی وزارت جهاد کشاورزی با عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده آمل درگیر شد.

بنا بر این گزارش‌ها، آقای آقایی در هنگام نطق محمدعلی پورمختار، نماینده بهار و کبودرآهنگ شروع به فریاد زدن کرد و یقه پیراهنش را پاره کرد.

تعدادی از نمایندگان مجلس هم سعی در آرام کردن او داشتند و با گذاشتن دست در مقابل دهانش، او را به بیرون جلسه هدایت کردند. آقای یوسفیان ملا دلیل این کار را "فحاشی" معاون وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرده است.

او همچنین به رسانه‌ها گفته که بر سر واردات برنج با خلیل آقایی اختلاف نظر پیدا کرده‌اند.

نماینده مردم آمل گفت: "صحبت ما با وزیر جهاد کشاورزی این است که در حالی که کشاورز هنوز محصول برنج خود را برداشت نکرده است چرا باید واردات برنج انجام شود."

گزارش شده که دقایقی پس از وقوع این درگیری خلیل آقایی به صحن علنی مجلس بازگشته و به گفته عزت‌الله یوسفیان ملا پس از عذرخواهی معاون وزیر، روبوسی کرده‌اند و "مساله حل شد."

XS
SM
MD
LG