لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۹:۴۴

هاشمی:نفی دیگران برای اثبات خود ظلم است


روز پنجشنبه اکبر هاشمی رفسنجانی با جمعی از استادان و دانشجویان دانشگاه ها دیدار کرد.
او در این دیدار با اشاره به نقش تحصیل کردگان و دانشمندان در کشور بر ضرورت اطلاع رسانی صحیح از واقعیت های جامعه و نقد منصفانه تاکید کرد.
به گفته عضو مجلس خبرگان با وجود شبکه های گسترده اطلاع رسانی در روزگار کنونی امکان کتمان حقیقت و عدم شفافیت وجود ندارد و این امر سبب روی آوردن افراد آگاه به رسانه های خارجی می شود.

او در بخش دیگری از سخنانش از رویه کنونی در تخریب و نادیده گرفتن خدمات دولت های گذشته انتقاد کرد و آن را موجب رواج یاس و بی اعتمادی مردم در قبال مسئولان و انقلاب دانست.
رفسنجانی گفت: «افراد یا جریان‌هایی كه به دلیل مطامع چند روزه حزبی یا جناحی خود، با توسل به دروغ، تحریف و تهمت درصدد اثبات خود و نفی دیگران هستند خواسته یا ناخواسته به انقلاب اسلامی و تاریخ آن ظلم می‌كنند.»

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار روی کار آمدن دولتی شد که بتواند به گفته او «با پشتوانه رای اکثریت مردم از سلایق و گرایش های مختلف سیاسی داخل خانواده انقلاب اسلامی زمام امور را در دست گیرد».

رفسنجانی علت ورود خود را به عرصه انتخابات احساس تکلیف دینی و ملی و نیز شناخت و آگاهی خود از مسائل کشور و مشکلات خارجی اعلام کرد
XS
SM
MD
LG