لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۹:۲۴

بسیج علم وصنعت خواستارکناره گیری هاشمی شد


بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در نامه سرگشاده ای خطاب به اکبر هاشمی رفسنجانی با اشاره به اعلام حمایت اصلاح طلبان از ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی از او پرسیده اند:« شما را چه شده است که چند سالی است تبدیل به رهبر معنوی کسانی شدید که چشم دیدن پیشرفت انقلاب را ندارند؟ پیشرفت کشور را با سر خم کردن در مقابل قدرت و نه ابرقدرت بلوک غرب می‌بینند. چرا شما به جایگاهی رسیدید که امروز از موضع اصلاح‌طلبان سازش‌کار و بزدل که تنها راه حل برون رفت از مشکلات را تسلیم آمریکا شدن می‌بینند، حرف می‌زنید و تبدیل به مأمنی برای پوشاندن اشتباه‌های ایشان شدید؟»

نویسندگان نامه که خود را نسل سومی و جای نوادگان هاشمی معرفی کرده اند، در جای دیگری از این نامه سرگشاده پرسیده اند: «امروز چه شده است که اصلاح‌طلبانی که روزی مخالف سرسخت شما بودند برای حضور در صحنه و پاک‌سازی ذهن مردم از خباثت‌هایشان به شما پناه آورده‌اند کاری که در جریان انتخابات ۸۸ نیز صورت دادند».

این نامه با اشاره به موضع گیری های تندروانه برخی از هواداران اصلاحات و اطلاق عبارت عالی جناب سرخ پوش به او، که سبب جدایی و دلسردی آقای هاشمی از اصلاح طلبان شد، با اطلاق آن به سراسر طیف اصلاح طلبان، حمایت اصلاح طلبان از اورا نوعی فریب برای پیروزی خود دانسته و پیش بینی کرده اند که در صورتی که آقای رفسنجانی از انتخابات کناه گیری نکند در انتخابات شکست خواهد خورد و «نزد آیندگان بی آبرو خواهد شد».

نویسندگان که خود را «نسل‌سومی‌هایی که در سن نوادگانتان هستند» توصیف کرده اند، در پایان نامه از هاشمی دعوت کرده اند که در صورت بی توجهی به خواست آنان در کناره گیری و عدم انصراف از «این عرصه خطرناک»، برای پاسخ گویی به سوأل های دانشجویان در دانشگاه علم و صنعت حضور یابد.
XS
SM
MD
LG