لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۵۳

خیزش مستضعفین از جلیلی حمایت می کند


به گزارش خبرگزاری فارس ، سازمانی که نام خود را «ستاد خیزش مستضعفین» اعلام کرده روز شنبه ۲۸ اردیبهشت با صدور بیانیه ای ضمن اعلام موجودیت خود از کاندیداتوری سعید جلیلی حمایت کرده است.

این بیانیه می گوید پس از بررسی گزینه های موجود، و بدون توجه به نتیجه نهایی، به این نتیجه رسیده است که سعید جلیلی کاندیدای اصلح یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

این بیانیه با تاکید براین که: «آقای جلیلی صفات مثبت رئیس جمهور فعلی را داراست اما نقاط ضعف او را ندارد» صفات مثبت محمود احمدی نژاد را، از جمله، انقلابی بودن، مطیع ولایت فقیه، ساده زیست و پاکدست بودن و طرفداری از مبارزه با فساد و داشتن روحیه مقاومت در عرصه بین المللی، پرکاری و اعتقاد به اصالت خدمت گذار بودن و مخالفت با تفکر و ارزش های غربی ذکر کرده و از جمله نقاط ضعف او به استفاده از چهره های بدون کارنامه روشن، باندگرایی، استفاده از افراد بدون سوابق انقلابی و عدالت خواهی، توجه به مسائل حاشیه ای و عدم برخورد جدی با مسائل اقتصادی اشاره کرده است. این بیانیه ابراز امیدواری کرده که سعید جلیلی این نقاط ضعف را نداشته باشد.

این بیانیه همچنین آقای هاشمی رفسنجانی را رقیب اصلی سعید جلیلی در انتخابات تشخیص داده که به نوشته این بیانیه در«دو پارادایم متنافر فکری» قرار دارند. چنان که از این بیانیه برمی آید، این دوپارادایم متنافر، تفاوت نظر دو کاندیدا در رابطه با جامعه بین المللی ست.

ستاد خیزش مستضعفان می گوید در صورت خدشه در پیش بینی ها و دست نیافتن به مطالبات خود از رویکرد نقادانه درباره سعید جلیلی خودداری نخواهند کرد.
XS
SM
MD
LG