لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۰۱:۴۸

امیر تتلو آزاد نشد؛ عکس یادگاری با هواداران در دادسرا


هواداران امیر تتلو و او در روز سه شنبه مقابل دادسرا
هواداران امیر تتلو و او در روز سه شنبه مقابل دادسرا

امیر تتلو، خواننده زیرزمینی که بازداشت است، برای ارائه توضیحات در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافت .

به گزارش خبرگزاریهای داخل ایران، روز سه شنبه ۹ شهریور، علاوه بر اعضای خانواده او، یکی از اعضای شورای شهر تهران نیز در مقابل دادسرا حضور داشتند.

امیرحسین مقصودلو که با نام هنری امیر تتلو شناخته می شود روز سوم شهریور توسط نیروهای لباس شخصی بازداشت شد. دلیل بازداشت او هنوز در پرده ای از ابهام است. برخی از خبرگزاریهای گفتند دلیل این بازداشت، توهین به قاضی پرونده اش بوده در حالی که برخی دیگر گزارش دادند که تتلو به اتهام ترویج فساد و فحشا بازداشت شده است.

این دومین باری است که امیر تتلو بازدداشت می شود. یکبار نیز در سال ۱۳۹۲ بازداشت شده بود.

او مدتی نیز از ایران خارج شد. تتلو در برنامه "دید در شب" گفت "من اگر خارج از کشور رفتم بخاطر این بود که در ایران زندگی نداشتم، پول پیش خانه نداشتم. اما هیچ وقت پل های پشت سرم را خراب نکردم. سیاسی کار نکردم. دختر بی حجاب در ویدئوهایم نیاوردم."

او همچنین برج میلاد را به خاطر اینکه نتوانست میزبان کنسرت او باشد "نامرد" خواند و گفت با خود عهد کرده است که دیگر در سالن برج میلاد قدم نگذارد چرا که زمانی برای اجرای او مناسب بود اما حالا برای طرفدارانش کوچک است.

تتلو در سالهای اخیر با ترویج حجاب و ارزشهای دینی و تمجید از رهبر جمهوری اسلامی ایران سعی کرده از حواشی فاصله بگیرد.

تتلو تلاش هایی برای دریافت مجوز و فعالیت رسمی هم کرد که تا امروز بی نتیجه بوده است.سال گذشته و در جریان مذاکرات هسته ای، تتلو ویدئویی منتشر کرد که در آن بر روی عرشه یک ناو نظامی ایران از انرژی هسته ای می خواند.

امیر تتلو بیش از سه میلیون هوادار در صفحه اینستاگرامش دارد.هوادارانش که به "تتلیتی" شهرت دارند، از طریق شبکه های اجتماعی برای آزادی خواننده محبوبشان تلاش می کنند؛ از دعوت به تجمع گرفته تا پخش شبنامه های رنگی و به اشتراک گذاری شعارها و هش تگ هایی که مهر تأیید می زنند بر بی گناهی او.

برخی نیز پستهای اینستاگرام او را به اشتراک می گذارند تا نشان دهند که او عاشق "کشور و رهبرش" است.

XS
SM
MD
LG